Dabar populiaru
Publikuota: 2013 gruodžio 30d. 11:37

Beveik nauji automobiliai „Jaguar Discovery 4“ ir „Range Rover Sport“ kelionę vagių sunkvežimyje baigė Lietuvoje

DAF priekaboje vežti vogti automobiliai
VSAT nuotr. / DAF priekaboje vežti vogti automobiliai

Pasieniečiams įkliuvo estas, per Lietuvą gabenęs du prabangius, įtariama, Vokietijoje pavogtus apynaujus automobilius.

Lazdijų rinktinės pasieniečiai šeštadienį sulaikė tris, įtariama, vogtus automobilius. Vokietijoje pavogtus prabangius šiemet ir 2012 m. pagamintus „Range Rover Sport“ ir „Jaguar Discovery 4“ gabeno Estijos pilietis.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pareigūnai Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimo ribose, kelyje Suvalkai–Marijampolė, sustabdė krovininį automobilį DAF su tentu dengta priekaba. Ką tik iš Lenkijos įvažiavusią transporto priemonę vairavo 40-metis Estijos pilietis.

Priekaboje pasieniečiai išvydo du prabangius automobilius be numerių, kaip vėliau paaiškėjo, šių metų liepą pagamintą „Range Rover“ ir praėjusių metų vasarį pagamintą „Jaguar Discovery 4“.

Mašinų dokumentų estas neturėjo.

Netrukus Kalvarijos pasieniečiai išsiaiškino, kad abu priekaboje gabenami automobiliai, įtariama, gruodžio 13 d. buvo pavogti Vokietijoje.

VSAT Lazdijų rinktinėje dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vairuotojas po apklausos paleistas. DAF su priekaba ir joje gabenti automobiliai saugomi Kalvarijos užkardoje.

Dar vieną vogtą mašiną šeštadienį sulaikė Kybartų kontrolės punkte dirbę VSAT Lazdijų rinktinės pasieniečiai. Jie patikrino iš Kaliningrado srities įvažiuojančio automobilio „Mitsubishi Montero Sport“ su rusiškais numeriais ir jo vairuotojo, 44-erių Rusijos piliečio, dokumentus.

Nustatyta, kad 1998 m. pagaminto vogto „Mitsubishi“ visureigio paiešką praėjusių metų gegužę paskelbė Latvijos teisėsaugininkai. 

Ir šiuo atveju dėl nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo ar realizavimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Rusas vairuotojas buvo sulaikytas, tačiau vėliau paleistas. Jo vairuotas automobilis saugomas Lazdijų rinktinės Lieponos užkardoje.

Iš viso šiemet pasieniečiai sulaikė 98 automobilius, kurie, įtariama, buvo pavogti, pažymima VSAT Viešųjų ryšių skyriaus viršininko Giedriaus Mišučio pirmadienį paviešintame pranešime.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Sveikata

15min tema
Parašykite atsiliepimą apie 15min