Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 28d. 10:06

Bibliotekininkės nužudymu įtariamas 20 metų pumpėniškis miestelį šiurpino ir anksčiau

Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr. / Įvykio vietoje

Antradienio vakarą Pumpėnus sukrėtė žmogžudystė. Ąžuolyno aikštėje esančio namo malkinėje aptiktas subadytas to paties miestelio bibliotekininkės kūnas. Policijos pareigūnai dar po kelių valandų sulaikė įtariamąjį.

Nusikaltimas įvykdytas veikiausiai dar praėjusią savaitę, kadangi nužudytoji V.Č. darbe nesirodė jau nuo praėjusio ketvirtadienio. Moters pasigedę artimieji nusprendė į namus patekti per langą, mat durys buvo užrakintos. Kambarius jie rado suverstus, tačiau giminaitės viduje nebuvo.

Tik vėliau, su pareigūnais tikrindami namų valdą, jie malkinėje aptiko paslėptą moters kūną. Nužudytoji buvo išrengta, jos nugaroje matėsi peilio dūrių žaizdos.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje

Kaimynai tvirtino, kad jokio triukšmo negirdėjo ir svarstė, kas galėjo šitaip žiauriai nužudyti tik geruoju Pumpėnuose minėtą miestelio bibliotekininkę.

Jau tą patį vakarą policijos pareigūnai sulaikė įtariamąjį. Nors policija oficialios informacijos kol kas neskelbia ir žada surengti spaudos konferenciją, tačiau, 15min žiniomis, sulaikytas dvidešimtmetis vaikinas yra to paties miestelio gyventojas.

Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje
Tomo Markelevičiaus / 15min nuotr./Įvykio vietoje

15min sužinojo, kad nužudymu įtariamas Pumpėnuose su tėvais gyvenęs R.N. Be to, jis praeityje jau yra šiurpinęs miestelį savo poelgiais. Praėjusių metų lapkritį čia įvyko gaisras. Jo metu supleškėjo medinis namas.

Žmonės tuomet iškart įtarė padegimą. Vėliau sulaikytas būtent R.N., kuris ir buvo apkaltintas padegimu. 15min sužinojo, kad tuomet R.N. atsipirko lygtine bausme ir buvo įpareigotas atlyginti nuostolius.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Gaisro vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr./Gaisro vietoje

Daugiau nužudymo aplinkybių policija kol kas neatskleidžia, tačiau pumpėniškiai – atviresni. Jų teigimu, bibliotekininkę galimai nužudęs R.N. po nusikaltimo aukos namuose dar rengė išgertuves su draugais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Gerumu dalintis gera

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min