Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Biržų ligoninėje ugniagesiai vadavo tarp radiatoriaus ir sienos įstrigusį vaiką

Įvykio vietoje
15min.lt skaitytojo Marijano M. nuotr. / Ugniagesiai
Šaltinis: 15min
0
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalyje kilo 38 gaisrai. Viename iš jų žuvo žmogus.

Apie 19.40 val. Kauno rajono Kulautuvos ugniagesių komanda gavo pranešimą, jog Mozūriškių kaime dega metalinis garažas. Atskubėjus ugniagesiams, garažo vartai buvo užremti iš vidaus, o pro jo langelį rūko dūmai. Patekus į vidų, garaže smilko čiužinys, o šalia jo gulėjo dūmais apsinuodijęs, jau be gyvybės požymių 63-ejų metų vyras. Atvykę medikai konstatavo žmogaus mirtį. Gaisro priežastis – neatsargus žmogaus elgesys su ugnimi.

Antradienio naktį apie 3.50 val. gaisras kilo Kazlų Rūdos savivaldybėje, Jūrės kaime, Medelyno gatvėje, UAB „Kirvilė“ priklausančiame medžio apdirbimo ceche. Čia degė apie 10 kub. m talpos pjuvenų ciklonas. Gaisro metu, kurį kelias valandas gesino net 9 ugniagesių autocisternos, sudegė apie 7 kub. m pjuvenų, apdegė ciklonas. Laimė, patį medžio apdirbimo cechą pavyko išgelbėti. Įvykis tiriamas.

Apie 11.40 val. Kaune, Pramonės gatvėje, užsiliepsnojo automobilis Audi 100. Per gaisrą išdegė mašinos, kurioje buvo įrengta dujų įranga, variklio skyriaus elektros instaliacija, apdegė variklio gaubtas ir sparnas, išsilydė automobilio priekio plastikinės apdailos detalės. Gaisro aplinkybės tikslinamos.

Apie 23 val. Šalčininkų rajone, Pamerkio kaime, užsidegė individualus gyvenamasis namas ir ūkinis pastatas. Atskubėjus ugniagesiams, abu pastatai degė atvira liepsna, jų stogai jau buvo įgriuvę. Gaisro metu sudegė namo ir ūkinio pastato stogai bei perdengimai, apdegė pastatų sienos, sudegė viduje buvęs turtas ir ūkio reikmenys. Įvykis tiriamas.

Naktį iš antradienio į trečiadienį apie 3.40 val. gaisras kilo Vilniuje, Zuikių gatvėje stovinčiame individualiame gyvenamajame name. Per gaisrą supleškėjo pastato stogas ir mansarda, apdegė namo vidus. Ir šio gaisro aplinkybės dar aiškinamos.

Be gaisrų gesinimo ugniagesiai dar atliko 21 kitą gelbėjimo darbą bei išgelbėjo penkis žmones.

Antradienį apie 9 val. Kaune, Ateities plente esančios AB „Litagra“ prekybos centro sandėlyje, į trijų metrų gylio lifto šachtą įkrito pardavėjas. Ugniagesiai gelbėtojai panaudoję gelbėjimo lentą, ištraukė nukentėjusį vyriškį ir perdavė jį medikų globai.

Apie 18 val. Vilniaus rajone, Didžiųjų Medininkų kaime, pasienio ruože į Vilnios upelį įvažiavo ir apvirto traktorius MTZ 82, kurį vairavo Baltarusijos pilietis. Atskubėję ugniagesiai, panaudoję gelbėjimo įrangą, ištraukė iš traktoriaus 39-erių metų vyrą ir perdavė jį Baltarusijos pasieniečiams.

Trečiadienio rytą apie 4.50 val. ugniagesiai gelbėtojai iš Biržų ligoninės gavo pranešimą, kad vaikų skyriuje tarp radiatoriaus vamzdžio ir sienos įstrigo mergaitės galvutė. Atskubėję ugniagesiai, rankinio plėstuvo ir laužtuvo pagalba išlaisvino vienerių metukų vaiką.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min