Dabar populiaru
Publikuota: 2017 liepos 3d. 13:29

Bjauri avarija prie Klaipėdos: į BMW numuštą briedį trenkėsi motociklininkas

Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Asociatyvi iliustracija: partrenktas briedis

17-metis vairuotojas skriejo nuo „Yamaha“ motociklo ant asfalto, kai patamsiai nepastebėjo užmiesčio kelyje gulinčio masyvaus laukinio gyvūno. Su briedžiu prieš tai susidūrė lengvasis automobilis, tačiau jo keleiviai, laimė, nesužaloti.

Išties nemalonių eismo įvykių vairuotojai neišvengė naktį iš sekmadienio į pirmadienį, užmiesčio kelyje tarp Klaipėdos ir Palangos.

Eismo nelaimės įvyko ties „Jozitos“ degaline, prie posūkio į Tauralaukį.

Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate 15min sužinojo, kad pirminį pranešimą pareigūnai gavo netrukus po vidurnakčio, 0.15 val.

Regis, po BMW avarijos niekas nepasirūpino jei ne patraukti, tai bent paženklinti pavojingą kliūtį.

Sendvario seniūnijos ribose lengvasis automobilis BMW, kaip užfiksavo policija, „atsitrenkė į briedį.“

Transporto priemonė buvo apgadinta, tačiau žmonės nesusižalojo, jie liko laukti specialiųjų tarnybų.

Panašu, kad niekas nepasirūpino po šios avarijos jei ne patraukti, tai bent paženklinti pavojingą kliūtį važiuojamojoje dalyje. Netrukus pro šią vietą važiavo du bičiuliai su motociklais. Netoliese jie atsisveikino ir pasuko skirtingais kelias.

Po kelių akimirkų vienas iš motociklininkų išgirdo smūgio garsą. Apsisukęs ir nuvažiavęs į tą pusę jaunuolis pamatė, kad jo bičiulis, tikrąja to žodžio prasme, yra nuskridęs nuo savojo „Yamaha“ motociklo.

Apie šią, antrąją, avariją specialiosioms tarnyboms buvo pranešta 0.34 val.

Skaudžiai ant asfalto kritęs vairuotojas (gim. 1999 m.) greitosios pagalbos automobiliu buvo išvežtas į vaikų ligoninę. Pirminiais duomenimis, itin rimtų traumų nepilnamečiui pasisekė išvengti, jis patyrė tik sumušimų ir nubrozdinimų.

Klaipėdos apskrities policijos žiniomis, apie gulintį ant asfalto negyvą briedį buvo pranešta medžiotojams. Po kurio laiko atvykę į įvykio vietą, medžiotojai laukinį gyvūną išsivežė.

Pareigūnų duomenimis, tą pačią pirmadienio naktį užfiksuotas dar vienas eismo incidentas su laukiniais gyvūnais. Paryčiais, 4.48 val., pranešta apie Kalnuvėnų kaime (Klaipėdos r.) partrenktą stirną. Mašina iš įvykio vietos irgi nenuvažiavo. Į Kalnuvėnus taip pat buvo iškviesti medžiotojai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min