Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Blaivus vyriškis tramdomas elektrošoku dar spėjo įkąsti Alytaus policininkui į ranką

Elektrošoko prietaisas „Taser“
Alytaus apskrities VPK nuotr. / Elektrošoko prietaisas „Taser“
Šaltinis: 15min
0
A A

Policijos užregistruotų įvykių suvestinėse – vis daugiau pasipriešinimo pareigūnams atvejų, todėl Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams vis dažniau tenka naudoti elektros impulsinius prietaisus „Taser“.

Kaip rašoma Alytaus apskrities VPK pranešime, lapkričio pradžioje įvykusi situacija parodė, kad vien taikaus susitarimo nepakanka, tenka naudoti psichologinę ir fizinę prievartą. Alytaus apskrities VPK pareigūnai važiuodami nuo Simno link Alytaus, kelyje Alytus-Simnas-Kalvarija, pastebėjo tamsiu paros metu kelkraščiu einantį „nematomą“ vyriškį, kuris nesegėjo atšvaitų ar šviesą atspindinčių elementų.

Supratę, kad keliautojas kelia grėsmę ne tik sau, bet ir vairuotojams, policijos pareigūnai nusprendė jį sustabdyti ir paklausti, kodėl elgiasi taip neatsakingai. Perspėtam vyriškiui pareigūnų pastabos buvo nė motais. Jis pareiškė problemų neturįs ir ėjo toliau.

Paragintas sėsti į tarnybinį automobilį surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolą, neklusnus pėsčiasis ne tik nevykdė teisėtų teisėtvarkininkų reikalavimų, bet ir pasileido bėgti. Sulaikytas ir vedamas prie transporto priemonės priešinosi, aktyviais veiksmais bandė išvengti sulaikymo. Negelbėjo net ir perspėjimai apie ketinimą panaudoti elektros impulsinį prietaisą.

Naudojant elektros šoką, chuliganas įkando policijos pareigūnui į dešinės rankos plaštaką ir bandė atimti prietaisą. Tik panaudoję specialiąją priemonę du kartus ir ėmęsi kovinių imtynių veiksmų, teisėsaugininkai sutramdė įsisiautėjusį vyriškį.

D.M. buvo uždėti antrankiai ir prievarta įsodintas į tarnybinį automobilį. Pristačius į Alytaus apskrities VPK nustatyta, kad vyriškis priešinosi būdamas blaivus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min