Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 26d. 17:58

Blauzdžių kaimo prieigose – pasienio sargybinių ir geležinkelininkų spąstai

Bylos įkalčiai
Įtariamasis ir bylos įkalčiai

Jonavos rajone pasieniečiai sulaikė Šalčininkų ir Vilniaus rajonų gyventojus ir beveik 10 tūkst. pakelių baltarusiškų cigarečių.

Sekmadienį Jonavos rajono Blauzdžių kaimo prieigose, Nartautų miško masyve, Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir VSAT Specialiosios paskirties skyriaus Pagėgių komandos pareigūnai, bendradarbiaudami su AB „Lietuvos geležinkeliai“ Saugos ir rizikų valdymo departamento darbuotojais, realizuodami turimą išankstinę informaciją dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis, pasalos metu sulaikė 27-erių Šalčininkų rajono gyventoją.

Jis su dar vienu asmeniu, kurio nepavyko sulaikyti, mėgino išgabenti iš šios vietos kontrabandines cigaretes. Aptikta 4500 pakelių cigarečių „Fest“, paženklintų Baltarusijos akcizo ženklais.

Bylos įkalčiai
Bylos įkalčiai

Po keliolikos minučių VSAT pareigūnai apie 1,2 km nuo pasalos vietos, tame pačiame Nartautų miške, sulaikė automobilį „Volkswagen Passat“ su išimtomis sėdynėmis, manoma, kontrabandai gabenti. Jame buvo 34-erių Vilniaus rajono gyventojas.

Apžiūrėję aplinkines vietoves pasieniečiai šalia čia einančių geležinkelio bėgių rado išmėtytus 5000 pakelių cigarečių „Fest“, paženklintų Baltarusijos akcizo ženklais. Iš viso rasta 9500 pakelių cigarečių.

Pagėgių pasienio rinktinėje dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis pradėtas ikiteisminis tyrimas. Abu sulaikyti asmenys uždaryti į areštinę, automobilis ir cigaretės saugomi Pagėgių pasienio rinktinės Šiaulių pasienio užkardoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

00:31
03:10
01:04

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min