Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Blėdaitės žudikas grasina bendrininkui

Vitas Plytnykas neigia jam reiškiamus kaltinimus
REUTERS/Scanpix nuotr. / Vitas Plytnikas
Šaltinis: 15min
0
A A

Škotijoje nužudytos lietuvės Jolandos Blėdaitės budelis Vitas Plytnikas, viso teismo proceso metu neigęs savo kaltę, grasinasi nužudyti išdavusį ir prieš jį teisme liudijusį nusikaltimo bendrininką Aleksandrą Skirdą, rašo Škotijos „Daily Record“.

41 metų V.Plytnikas pareiškė, kad 20-metis A.Skirda „pasirašė mirties nuosprendį“, įduodamas jį.

V.Plytnikas laiške, kurį gavo „Daily Record“, iš savo kalėjimo kameros perspėja: „Tarp nusikaltėlių egzistuoja taisyklės, pagal kurias, jei jas sulaužai, būni nubaustas. Skirda yra melagis išdavikas – už tai bet kurios valstybės kalėjime bet kas suskaldytų jam galvą“.

„Net jei valdžia pažadės jam saugumą kalėjime, aš jam sakau be jokios baimės, kad jis sau pasirašė mirties nuosprendį. Niekam nepavyks jo apsaugoti. Ir net jei grįš į Lietuvą, jis bus pribaigtas“, – neabejoja žudikas.

V.Plytnikas ir A.Skirda 35-erių J.Blėdaitę nužudė pernai. Jie moterį kankino norėdami išgauti banko kortelės duomenis, vėliau nužudė ir, sukapoję kūną, išmetė į jūrą. J.Blėdaitės galvą vėliau rado paplūdimyje žaidžiančios mažametės sesutės.

V.Plytnikas Vokietijoje 2001-aisiais taip pat nužudė žmogų. Jis už lietuvės žmogžudystę įkalintas nuo 28 metų iki gyvos galvos, o A.Skirda – nuo 20 metų iki gyvos galvos. Abu vyrai pateikė apeliacijas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min