Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 8d. 18:36

BMW pabėgimas iš avarijų Naujojoje Vilnioje: „Norėjo tartis be policijos, bet kitą dieną pasiuntė mus“

Avarijos vietoje
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Asociatyvi iliustracija: Vilniuje ieškomas BMW automobilis galėjo būti panašus į šį, tik jo apgadinimai tikriausiai ne tokie drastiški.

Vilniuje, Naujosios Vilnios rajone, aptikti du naktį apgadinti automobiliai. Įtariamuoju tapo BMW vairuotojas, pasišalinęs iš abiejų avarijų. Jo keleivio šuo haskis ir ant kėbulo paliktų žalių dažų žymės tapo „kabliukais“ šio galbūt ir smulkaus, bet nukentėjusiesiems nemalonaus, o visai visuomenei – pavojingo kriminalo tyrėjams. Tyrimas per keletą parų pasistūmėjo, situacija darosi aiškesnė, tačiau neapsieita ir be naujo akibrokšto.

Keli keisti nutikimai užfiksuoti 2018-01-05, naktį iš ketvirtadienio į penktadienio sostinės pakraštyje, Naujosios Vilnios rajone.

Nuo tada policija ir nukentėję gyventojai ieško naktį iš eismo įvykio pasišalinusio BMW automobilio.

Pro langą veiksmą stebėjusiems vilniečiams pasirodė, kad į kiemą Darželio gatvėje automobiliu BMW atvykę vaikinai (keleivis turėjo šunį haskį) tarsi apžiūrinėjo transporto priemonę, kaip ji atrodo po avarijos. O tada lyg tyčia padarė dar vieną avariją, iš kurios pasišalino. Netrukus vilniečių versija apie pirmąją avariją pasitvirtino: į policiją ir žiniasklaidą kreipėsi dar viena šeima, kurios transporto priemonė stovėjusi Gerovės gatvėje irgi buvo apgadinta, kaip paaiškėjo, žalios spalvos BMW automobilio.

Keleivį, kuris turėjo šunį, pavyko atpažinti. Su juo netgi pavyko pasikalbėti.

15min renkant informaciją iš abiejų nukentėjusiųjų, ryškėja sutampantis vaizdas tiek kalbant apie įtariamojo avarijų kaltininko BMW spalvą, tiek apie kėbulo apgadinimus.

„Tikrai pamenam, kad sudaužytas buvo BMW priekinis žibintas. Tai buvo žalios spalvos BMW ir jie labai apžiūrinėjo priekinius žibintus, vienas jų nedegė“, – teigė Darželio gatvėje gyvenanti šeima.

Tą patį patvirtino ir nukentėjusieji iš Gerovės gatvės: „BMW turėtų būti žalios spalvos, nes liko žalių dažų. Įsirėžė į galines dureles. Mūsų mašina juoda, tai gerai matosi tie žali dažai. Ir jie turėjo susidaužyti žibintą, nes kieme buvo likę šukių.“

Haskio šeimininkas pakeitė poziciją

Abi nukentėjusios šeimos suvienijo jėgas ir per žiniasklaidą bei vietos bendruomenę ėmėsi savarankiško tyrimo, nelaukdami vien tik policijos pagalbos. Juolab, kaip sakė vienas iš 15min pašnekovų, ši byla lyg tyčia atsidūrė pas tyrėją, kuri šiuo metu atostogauja.

Stringa kol kas ir savarankiškas kaimynų tyrimas. Jiems pavyko rasti vaikiną su haskiu, tačiau geranoriškumą jis rodė tik ne itin malonios pažinties pradžioje.

„Keleivį, kuris turėjo šunį, pavyko atpažinti. Žinome jo vardą ir pavardę. Su juo netgi pavyko pasikalbėti. Iš pradžių jis viską pripažino, tik norėjo tartis be policijos. O kitą dieną viskas pasisuko kitaip – jie tiesiog pasiuntė mus visus“, – 15min pasakojo nukentėję vilniečiai.

Pareigūnai tikisi pagalbos

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyryje 15min sužinojo, kad į šį įvykį teisėsauga žiūri rimtai. Kelių policijos valdybos pareigūnai patvirtino, ši istorija jiems yra žinoma. Pirminę informaciją apie šį įvykį pareigūnai gavo sausio 5 d. 1 val. 3 min., kad „ką tik pro langą pranešėjas pamatė, kaip kieme į jo stovintį „Audi“ atsitrenkė BMW, tamsios spalvos, ir išvažiavo iš kiemo.“

Automobilis ir vairuotojas, o taip pat kartu važiavę jaunuoliai, kol kas nerasti, vykdoma jų paieška. „Taip pat ieškomi ir šį eismo įvykį matę liudininkai, todėl pareigūnai tikisi sulaukti ir visuomenės pagalbos“, – teigė Vilniaus apskrities policijos atstovai.

Norintieji pasielgti pilietiškai gali kreiptis į policiją telefonu 112 arba į 15min redakciją elektroniniu paštu 15min@15min.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

04:17
01:26
02:04

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min