BMW važinėjantis vilkaviškietis turi 28 tūkst. eurų baudų: jų nemoka, bet vairuoti tai jam netrukdo

Pasieniečių pernai 16 kartų baustas vyras ir šiemet renkasi pažeidimų kelią.
Sulaikytas įtariamojo kontrabandininko BMW
Asociatyvi iliustracija: BMW automobilis / VSAT nuotr.

Kybartuose pasieniečiai sulaikė Vilkaviškio rajono gyventoją, kuris vairavo automobilį neturėdamas tam teisės, o jo „BMW 530“ buvo neregistruota, nedrausta ir be techninės apžiūros. Vien pasieniečiai pernai šį romą už panašius administracinius nusižengimus baudė 16 kartų. Baudų suma, kurią jam yra skyrę VSAT ir policijos pareigūnai ir kurios vyras nemoka, siekia 28 tūkst. eurų.

Pirmadienį VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Kybartų pasienio užkardos pareigūnai pasienyje su Rusija, Kybartų ribose, sustabdė automobilį „BMW 530“ lietuviškais numeriais. Jį vairavo pasieniečiams puikiai žinomas romų tautybės 23-ejų Vilkaviškio rajono gyventojas.

23 metų vaikinas nėra įgijęs teisės vairuoti, o „BMW 530“ buvo neapdrausta civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu, mašinai neatlikta techninė apžiūra, ji net neįregistruota.

Jis nėra įgijęs teisės vairuoti, o „BMW 530“ buvo neapdrausta transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu, mašinai neatlikta privalomoji techninė apžiūra, ji neįregistruota nustatyta tvarka.

Be to, vyras pasienio su Rusija ruože neturėjo asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų.

Dėl transporto priemonės vairavimo neturint teisės vairuoti, transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų bei Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimų jam VSAT pareigūnai skyrė 450 eurų baudą.

Pernai šį asmenį už panašius administracinius nusižengimus vien pasieniečiai baudė 16 kartų. Iš viso VSAT ir policijos pareigūnai šiam romui yra skyrę apie 28 tūkst. erų baudų, kurių jis nesumokėjo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min