TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Boksininkas prieš Alytaus patrulius: liejosi keiksmai, žvangėjo antrankiai, čirškėjo elektrošokas

alytuje-nufilmuotas-jauno-boksininko-susiremimas-su-policininkais
Sulaikymo epizodas
Šaltinis: 15min
34
A A

Alytuje nufilmuotas jauno boksininko susirėmimas su policininkais. Pareigūnai teigia, kad teisėsaugai gerai žinomas alytiškis, būdamas neblaivus, pats išsišoko, o paskui aršiai priešinosi sulaikymui (vienam patruliui net lūžo nosis). Kita konflikto šalis teigia, kad sulaikymas buvo nepagrįstas ir neteisėtas.

„Ar matai, ką padarei?“ – sulaikomo asmens teiraujasi vienas patrulių.

„Ką jisai padarė – viešoje vietoje vandenį gėrė?“ – subjektyviai ginti draugo iškart stojo viską filmavusi mergina.

„Viešoje vietoje esate neblaivus“, – minėjo policininkas vieną iš sulaikymo pagrindų.

Nors iš pradžių ši diskusija ir atrodė nervinga, tačiau nepranašavo, kad viskas baigsis taip necivilizuotai.

VIDEO: Alytuje nufilmuotas jauno boksininko susirėmimas su policininkais

Kaip vėliau skelbė Alytaus apskrities policija, šio susidūrimo su teisėsaugai gerai žinomu alytiškiu pasekmės buvo rimtos – vienam patruliui nustatytas nosies lūžis ir žandikaulio sumušimas, kitam – rankos įdrėskimai, o sulaikytajam iškelta baudžiamoji byla už pasipriešinimą.

Po to, kai policija paviešino savąją įvykių versiją ir jų vertinimą, netylėti nutarė ir kita pusė.

Internete buvo paviešinta filmuota medžiaga, kurioje, kaip teigia anonimiškumo pageidavę 15min skaitytojai, užfiksuotas Alytuje žinomo jauno boksininko Karolio K. sulaikymas.

Pasak sulaikytojo draugų, Karolis nieko blogo nepadarė ir nesipriešino, o policininkai veltui kabinėjosi bei neadekvačiai panaudojo jėgą ir specialiąsias priemones – elektrošoką, antrankius.

Alytaus apskrities VPK atstovai, reaguodami į filmuotos medžiagos paviešinimą ir komentarus, 15min ketvirtadienį popiet papildomao pranešė, kad vykdydami tarnybą be pagrindo „prisikabinti“ pareigūnai tikrai neturi tikslo.

„Jaunuoliui nepaklusus teisėtiems pareigūnų reikalavimams, patruliai privalėjo imtis kraštutinių priemonių, t.y. panaudoti specialiąsias priemones, jėgą“, – pabrėžia policija.

Pareigūnams pasipriešinęs 24 metų vyras teistas už viešosios tvarkos pažeidimą ir nesunkų sveikatos sutrikdymą.

„Taip pat, vadovaujantis Lietuvos Respublikos organizuoto nusikalstamumo užkardymo įstatymu, alytiškiui skirta prevencinio poveikio priemonė – oficialus perspėjimas“, – 15min informavo pareigūnai.

Karolis K. yra žinomas teisėsaugai. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos organizuoto nusikalstamumo užkardymo įstatymu, šiam alytiškiui anksčiau buvo skirta prevencinė priemonė – oficialus perspėjimas.

Beje, akivaizdu, kad ir incidentą filmavusi mergina nebuvo pasyvi jo liudininkė – vaikino bičiulė taip pat gali sulaukti atsakomybės už keiksmus ir nepagarbą pareigūnams.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min