TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Britą „Facel Vega“ kolekcininką Vilniaus vagys įvarė į neviltį: „Be šių detalių nesuremontuosiu automobilių iki gyvenimo pabaigos!“

Pagrindinis prietaisų skydas: penki prietaisai + laikrodis + 1960-ųjų metų 8 takelių radijas. Prietaisai pažymėti “Jaeger” ženklu ir turi užrašus anglų ir prancūzų kalbomis – Eau/Water, Oil/Huile (Pression/Pressure), Oil/Huile (Temperature), Essence/Gas, Amperes (žiūr. realią nuotrauką)
Asmeninio archyvo nuotr. / Pagrindinis skydas: penki prietaisai + laikrodis + 1960-ųjų metų 8 takelių radijas. Prietaisai pažymėti “Jaeger” ženklu ir turi užrašus anglų ir prancūzų kalbomis – Eau/Water, Oil/Huile (Pression/Pressure), Oil/Huile (Temperature), Essence/Gas, Amperes.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vasario 18 d. 15min.lt pranešė, kad Vilniaus centre apšvarinti du brito antikvariniai prancūziški automobiliai „Facel Vega“. Žalą kolekcininkas tąsyk įvertino 44 850 litų. Dabar britas kreipėsi į portalo redakciją, prašydamas visuomenės pagalbos ieškant pavogtų dalių ir žadėdamas atlygį už naudingą informaciją.

„Šios detalės yra originalios ir daugumos jų neįmanoma įsigyti kaip atsarginių dalių. Trūkstamas detales tektų iš naujo gaminti rankiniu būdu. Todėl be šių dalių suremontuoti automobilius man užtruktų visą gyvenimą“, – penktadienį į 15min.lt kreipėsi Vilniuje apvogtas 52 metų Didžiosios Britanijos pilietis P.C.H.

Britas pasiryžęs atsilyginti tiems, kas padės jam rasti pavogtas „Facel Vega“ dalis.

„Siūlau finansinį atlyginimą už surastas dalis, kurios buvo pavogtos iš dviejų klasikinių Facel Vega automobilių, arba už informaciją, padėsiančią jas rasti.   

Jei manote, kad turite dalis, paimtas iš bet kurio iš šių automobilių, atsiųskite jų nuotrauką (-as) el.paštu facel.dalys@gmail.com ir aš susisieksiu su jumis. Galite likti anonimu, Jūsų niekas neklaus, iš kur gavote šias dalis – atlyginimą sumokėsiu grynaisiais mainais už dalis. 

Atkreipiu dėmesį, kad siūlau atlyginimą už pagalbą, o ne perku šias automobilių detales, nes jos teisėtai priklauso man. Pardavinėti vogtus daiktus draudžia įstatymas“, – tokio turinio skelbimą paviešino kolekcininkas.

Britas pateikė smulkią informaciją pavogtos automobilių dalis ir pateikė nuotraukų – tiek asociatyvinių, tiek autentiškų.

„Facel Vega HK500“, restauruota, 1959 m. laidos

1. Pagrindinis prietaisų skydas: keturi prietaisai + laikrodis, šildymo rankenėlės ir plieninė juostelė. Prietaisai pažymėti “Jaeger” ženklu ir turi užrašus anglų ir prancūzų kalbomis Eau/Water, Oil/Huile, Essence/Gas, Amperes. Šildymo rankenėlės yra svertų pavidalo ir juda chromuotame skyde (žr. panašias nuotraukas)

2. Vidurinis skydelis: skydelis prie bėgių perjungimo svirties – peleninė, perjungimo rankenėlės ir  “Facel Vega” ženkliukas, aptrauktas raudona oda (žr. panašią nuotrauką).

3. Priekinės sėdynės: dvi sėdynės su porankiais, aptrauktos raudona oda (žr. panašią nuotrauką)  

4. Variklio dangtis: juodos spalvos (žr. panašią nuotrauką)

5. Automatinio pavarų perjungimo mygtukas (žr. panašią nuotrauką)

6. Galinio numerio apšvietimo lempa: chromuota lempa su “Facel Vega” ženkliuku (žr. panašią nuotrauką)

7. Nerūdijančio plieno juostelė nuo priekinio vairuotojo pusės lango (žr. nuotrauką)

8. Keturių ratų suktukų (veržlių) komplektas (žr. panašią nuotrauką)

9. Keturių rato ašies gaubtų komplektas (žr. panašią nuotrauką)

10. Įrankių dėžės apatinė dalis (žr. panašią nuotrauką)

11. Dvi galinės peleninės (žr. panašią nuotrauką)

12. Vidinės durų rankenos (žr. panašią nuotrauką)

„Facel Vega Facel II“ (pagaminta 1962 m., nerestauruota)

Asmeninio archyvo nuotr./Priekinės radiatoriaus grotelės (žr. realią nuotrauką)
Asmeninio archyvo nuotr./Priekinės radiatoriaus grotelės (žr. realią nuotrauką)

1. Pagrindinis prietaisų skydas: penki prietaisai + laikrodis + 1960-ųjų metų 8 takelių radijas. Prietaisai pažymėti “Jaeger” ženklu ir turi užrašus anglų ir prancūzų kalbomis – Eau/Water, Oil/Huile (Pression/Pressure), Oil/Huile (Temperature), Essence/Gas, Amperes (žiūr. realią nuotrauką)

2. Pagrindiniai prietaisai: spidometras ir tachometras  pažymėti “Jeager/Facel Vega” (žr. spidometro nuotrauką)

3. Priekinės radiatoriaus grotelės (žr. realią nuotrauką)

4. Gamintojo identifikacijos plokštelė: su įspaustu važiuoklės numeriu (žr. panašią nuotrauką)

5. Kėbulo apačios apdailos juostelės: (žr. realią nuotrauką)

6. Ženkliukai: „Facel Vega and Facel II“ (žr. panašią nuotrauką) 

7. Radiatorius su variniu gaubtu (nuotraukos nėra).

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min