2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Brolį akmeniu talžęs klaipėdietis kalės 15 metų

Antradienį Klaipėdos apygardos teismas, patvirtinęs Klaipėdos apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorų kaltinimus nusikaltimų žmogaus gyvybei bylose, paskelbė du nuosprendžius: už sugyventinės nužudymą klaipėdiečiui pataisos namuose teks praleisti 13 metų, o už itin žiaurų jaunėlio brolio nužudymą vyresnysis šeimos narys laisvės neteko 15 metų.
Antrankiai
Antrankiai / Vilniaus policijos nuotr.

37 m. N. V. nuteistas už tai, kad 2012 m. rugpjūčio 4-osios naktį prie Baltijos pr.,  būdamas apsvaigęs nuo alkoholio, susimušė su savo 29 m. broliu, o jam nugriuvus ant  grindinio, jį ne tik spardė,  bet ir talžė akmeniu. Dėl daugybinių sunkių galvos  sužalojimų brolis vietoje mirė. N. V. taip pat buvo inkriminuotas ir sunkus  sveikatos sutrikdymas – jis jaunėlį brolį buvo sumušęs tų pačių metų birželio mėn.,  pastarajam dėl to teko gydytis ligoninėje. 

Už du labai sunkius nusikaltimus teismas N. V. skyrė subendrintą 15 metų laisvės  atėmimo bausmę bei priteisė ligonių kasai atlyginti 1381 Lt  gydymo išlaidų. Iki  nuosprendžio įsiteisėjimo nuteistajam palikta galioti kardomoji priemonė suėmimas. 

Prieš kelerius metus abu broliai vos netapo kitų dviejų benamių aukomis, kai buvo padegtas jų laikinas būstas – metalinis garažas. Tada jiems vos pavyko išsigelbėti,  o jų skriaudėjai neilgai trukus buvo suimti ir šiuo metu atlieka laisvės atėmimo  bausmes. Dabar paskui juos į įkalinimo vietą keliaus ir vyresnysis gyvas likęs  brolis. 

Nuosprendis paskelbtas ir sugyventinės nužudymo byloje: 40-mečiui anksčiau  neteistam M. Ž. 13 metų laisvės atėmimo bausmę teismas skyrė už tai, kad, būdamas  apsvaigęs nuo alkoholio, konfliktuodamas su savo gyvenimo drauge, 2012 m. balandžio  10-11 d. d. bendrabučio kambaryje Debreceno g. ją sumušė, o dėl kraujo išsiliejimo į  smegenis moteris vietoje mirė. Nuteistasis nuosprendžio įsiteisėjimo irgi lauks  suimtas. 
 
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min