Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Bubėnuose bandymas pagarbiai apvažiuoti policijos patrulių mašiną baigėsi dviejų VW kaktomuša

Automobilis „VW Passat“ įvykio vietoje
15min.lt nuotr. / Automobilis „VW Passat“, kuriame buvo prispaustas vairuotojas, įvykio vietoje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienio pavakarę specialiosios tarnybos sukeltos ant kojų dėl eismo įvykio Rietavo savivaldybėje, užmiesčio kelyje tarp Plungės ir Tauragės. Bubėnuose susidūrė tokios pačios spalvos ir markės („Volkswagen“) automobiliai – „Passat“ ir „Sharan“. Po avarijos prispaustą „VW Passat“ vairuotoją iš nuolaužų išvadavo ugniagesiai. Teigiama, kad „Sharan“ automobilio vairuotojas išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą, norėdamas saugiai ir pagarbiai aplenkti patrulių ekipažą, kelkraštyje tikrinusį vieną sustabdytą vairuotoją.

Antradienį 17.21 val. Bendrajame pagalbos centre (BPC) bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie eismo įvykį kelio Mažeikiai–Plungė–Tauragė 72-ame kilometre.

Pagal pirminę specialiųjų tarnybų informaciją, po avarijos viename automobilyje liko prispaustas vyras.

Į įvykio vietą  Rietavo savivaldybėje išsiųstos Telšių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Plungės ir Rietavo priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos. Informacija  apie avariją perduota Šiaulių greitosios medicinos pagalbos stočiai ir Klaipėdos apskrities vyriausiajam policijos komisariatui, rašoma BPC Klaipėdos skyriaus jaunesniosios specialistės antradienį operatyviai paviešintame pranešime.

Paaiškėjo, kad maždaug 5 km nuo Rietavo, Bubėnų gyvenvietėje, kaktomuša susidūrė „VW Sharan“ ir „VW Passat“ automobiliai.

Teigiama, kad jauno, maždaug 20 metų vaikino vairuojamas automobilis „VW Sharan“ važiavo nuo Rietavo pusės. Kelias  buvo šlapias, bet neapledėjęs. Nepatyręs vairuotojas puikiai matė dešinės pusės kelkraštyje su avarine signalizacija stovintį policijos automobilį – patruliai buvo kažką susistabdę ir tikrino vairuotojo dokumentus.

Ar transporto priemonės kliudė eismui, bus nustatyta išsamesnio tyrimo metu.

Policijos ir kitą mašiną jaunasis „Sharan“ vairuotojas bandė apvažiuoti saugiai, nevengdamas persirikiavimo į priešpriešinio eismo juostą.

Kol kas aišku tik tiek, kad policijos ir kitą mašiną „Sharan“ vairuotojas bandė apvažiuoti saugiai, nevengdamas persirikiavimo į priešpriešinio eismo juostą. Vairuotojas neįvertino, kad priešinga kryptimi artyn juda „VW Passat“.

Automobiliai ne prasilenkė, o kaktomuša susidūrė. 55 metų vyriškio, vairavusio įmonei „Plungės lagūna“ priklausančią transporto priemonę, automobilis „VW Passat“ nulėkė į dešinę kelio pusę, į pievą. Priešpriešiniame kelkraštyje, važiuojamosios dalies pakraštyje, po smūgio atsidūrė ir „VW Sharan“. 

Pastarojo vienatūrio jaunasis vairuotojas, pirminiais duomenimis, rimtesnių traumų nepatyrė. Tuo tarpu pusamžis vyriškis liko įkalintas sumaitotame „VW Passat“. Jį iš nuolaužų ištraukė ir medikams perdavė Rietavo ugniagesiai gelbėtojai.

Eismo nelaimės aplinkybių tyrimas tęsiamas.

Tapote įvykio liudininku? Pastebėjimus, nuotraukas ir filmuotą medžiagą prašome siųsti 15min@15min.lt.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min