TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Teismo sprigtas legendinei aferistei Vilmai Lekstutytei-Malakauskienei

V.Lekstutytė-Malakauskienė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / V.Lekstutytė-Malakauskienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Daugybę žmonių ir firmų apgavusiai, bet realaus laisvės atėmimo ligšiol išvengusiai vilnietei skirtas dar vienas įspėjimas.

Legendinės Vilniaus aferistės titulo nusipelniusi V.Lekstutytė-Malakauskienė toliau demonstruoja, jog gyventi pagal visuomenėje priimtas normas jai – kančia.

Šįkart jauna moteris „užsidirbo“ teismo nuobaudą už tai, kad pažeidė elementarias bausmės vykdymo atidėjimo sąlygas.

Kaip pasakojo 15min.lt, vilnietė pastarąjį sykį pernai liepą už savo juodus darbelius nuteista 2 metams bei 10 mėnesių nelaisvės.

Tačiau nuo kalėjimo grotų V.Lekstutytę-Malakauskienę išgelbėjo nėštumas. Teisėjai leido nuteistajai ramiai pagimdyti ir pasirūpinti kūdikiu, bausmės vykdymo terminą atidėdami trejiems metams.Bene daugiausia žmonių nuo šios veikėjos nukentėjo tuomet, kai ji vadovavo kelionių agentūrai „Laiko imperija“ ir, kaip sakoma, ne organizavo išvykas, bet rinko pinigus.

Šią lengvatą gavusi moteris įsipareigojo laikytis tam tikros tvarkos, pavyzdžiui, be kontroliuojančios institucijos sutikimo nekeisti gyvenamosios vietos. Ši sąlyga vilnietei pasirodė nereikšminga, todėl ji savo nuožiūra persikėlė. Apie tai netrukus sužinoję Pataisos inspekcijos pareigūnai kreipėsi į Vilniaus 1-ąjį apylinkės teismą dėl įspėjimo V.Lekstutytei-Malakauskienei.

Kaip žinoma, naujausioje baudžiamojoje byloje teismas pernai iš V.Lekstutytės-Malakauskienės priteisė visų nukentėjusiųjų patirtą turtinę žalą, o kai kam įpareigojo atlyginti ir moralinę skriaudą. Nukentėjusiųjų sąraše buvo bent 12 asmenų bei bendrovių, kiekvienam iš jų nuteistoji turėtų sumokėti nuo 2 000 iki 7 000 litų.

Dar beveik 10 tūkst. litų moteris įpareigota sumokėti į specialų nuo nusikaltimų nukentėjusių asmenų rėmimo fondą.

V.Lekstutytė-Malakauskienė buvo sugebėjusi apsukti apie pirštą net Julijos Žilėnienės mados namų personalą. Moteris išsinešė keletą prašmatnių drabužių, nes esą ketino juos pasimatuoti, tačiau jų negrąžino ir pinigų nesumokėjo – iš viso 2 870 litų.

Bene daugiausia žmonių nuo šios veikėjos nukentėjo tuomet, kai ji vadovavo kelionių agentūrai „Laiko imperija“ ir, kaip sakoma, ne organizavo išvykas, bet rinko pinigus.

Vienas skandalingesnių V.Lekstutytės-Malakauskienės veiklos epizodų – kai moteris vienoje klinikoje pasididino krūtis, bet nesumokėjo už operaciją 4 000 litų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min