Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 30d. 10:25 , Atnaujinta: 2019 rugsėjo 30d. 13:59

Vilniuje 2 jaunuolių išgertuvės su 40-mečiu vyru baigėsi tragiškai: vienas nužudytas, kitam durta į kaklą

Į teismą atvestas jaunuolio nužudymu sostinėje įtariamas vyras
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Į teismą atvestas jaunuolio nužudymu sostinėje įtariamas vyras

Šeštadienio vakarą Vilniuje, S.Stanevičiaus gatvėje esančio namo kieme rastas peiliu į kaklą sužalotas paauglys. Aiškinantis šio įvykio aplinkybes po kelių valandų pareigūnai aptiko bute nužudytą paauglio draugą. Šiuo nusikaltimu įtariamas ne kartą teistas vyras, prokurorai prašo jį suimti 3 mėnesiams.

15min jau rašė, kad 2002 m. gimęs jaunuolis namo kieme rastas maždaug 20 val. 55 min.

Nors paaugliui peiliu sužalotas kaklas, jis sunkiai nenukentėjo, medikai jam suteikė pagalbą, bet į ligoninę neguldė, išleido gydytis ambulatoriškai.

Rastas 17-metis pareigūnams kartojo, kad pagalbos reikia jo draugui. Tačiau šoko ištiktas paauglys nesugebėjo normaliai paaiškinti nei įvykio aplinkybių, nei kur yra jo draugas.

Pareigūnai tik naktį, maždaug 3 val. 30 min., rado 1996 m. gimusio jaunuolio kūną su durtinėmis ir pjautinėmis žaizdomis nugaroje. Jis buvo S.Stanevičiaus gatvėje esančiame bute.

Sekmadienio vidurdienį pareigūnai sučiupo nusikaltimu įtariamą vyrą, gimusį 1979 metais.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Į teismą atvestas jaunuolio nužudymu sostinėje įtariamas vyras
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Į teismą atvestas jaunuolio nužudymu sostinėje įtariamas vyras

Aiškėja, kad nusikaltimas įvyko būtent įtariamajam priklausančiame bute. Spėjama, kad čia jis girtavo su dviem pažįstamais jaunuoliais, kai kilo mirtinas konfliktas.

Kaip 15min sakė bylą kontroliuojantis prokuroras Alvydas Valiukevičius, į teismą bus kreipiamasi dėl griežčiausios kardomosios priemonės skyrimo įtariamajam – suėmimo 3 mėnesiams.

Anot prokuroro, vyras yra ne kartą teistas, tačiau nedetalizavo įtariamojo praeities. Visgi, anot prokuroro, yra visi pagrindai vyrą suimti: jis įtariamas labai sunkiu nusikaltimu, gali bėgti ir slėptis bei daryti naujus nusikaltimus ar trukdyti tyrimui.

„Buvo girtaujama, įvyko konfliktas, to konflikto pasekoje buvo panaudotas smurtas, panaudotas peilis ir buvo nužudytas jaunas žmogus, – kalbėjo prokuroras. – Motyvai kaip ir aiškūs. Įtariamasis turi pateikęs savo gynybinę versiją, bet nenorėčiau apie tai kalbėti.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min