Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 24d. 14:45

Bus teisiama narkotines ir psichotropines medžiagas platinusi panevėžietė

Panevėžio apygardos prokuratūros ONKT skyriaus prokuroras Edgaras Baltrimavičius perdavė miesto apylinkės teismui neteisėto disponavimo narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis su tikslu jas platinti baudžiamąją bylą, kurioje nusikalstamų veikų padarymu kaltinama anksčiau teista keturiasdešimtmetė panevėžietė R. L.

Pranešime spaudai teigiama, kad ikiteisminio tyrimo duomenimis, R. L., turėdama tikslą parduoti, ikiteisminio tyrimo metu nenustatytu laiku ir iš nenustatyto asmens, įsigijo psichotropinių medžiagų ir laikė savo bute vienoje miesto pakraščio gatvių. Sausio 22 d. psichotropinės medžiagos – metamfetamino pardavė vienam klientų, kuris vėliau už neteisėtą įgijimą ir disponavimą psichotropinėmis medžiagomis teismo buvo nubaustas prokuroro pasiūlyta 20 MGL (2600 litų) dydžio bauda.

Klientams neteisėtai veikusią psichotropinių medžiagų platintoją surasti padėdavo juos vartojančių pažįstamų rekomendacijos. Pareigūnų sulaikyto kliento skambutis taip pat buvo užfiksuotas viename mobilaus ryšio telefonų, kurių keletas buvo rasta šiame bute kratos metu.
Kovo 16 d. R. L. buvo sulaikyta Elektronikos gatvėje, ji turėjo neteisėtai įsigytos psichotropinės medžiagos MDMA. Pareigūnai jos bute rado narkotinės medžiagos kanapių ir jų dalių.

Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras Edgaras Baltrimavičius teigia, kad byloje yra surinkta pakankamai duomenų, kurie patvirtina padarytas nusikalstamas veikas, numatytas Baudžiamojo kodekso straipsniuose dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis su tikslu jas platinti ir be jo.
Įtariamajai paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

Šioje byloje ikiteisminį tyrimą perėmęs iš Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnų atliko jį organizavęs ir kontroliavęs apygardos prokuratūros ONKT skyriaus prokuroras Edgaras Baltrimavičius.

Įstatymas tam, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė narkotines ar psichotropines medžiagas turėdamas tikslą jas parduoti ar kitaip platinti arba pardavė ar kitaip platino, baudžiamas laisvės atėmimu iki aštuonerių metų.

Panevėžio apygardos prokuratūros skyrių prokurorai šiemet perdavė nagrinėti teismams 100, kartu su apygardos teritorijoje esančių apylinkių kolegomis – 1304 baudžiamąsias bylas, kuriose kaltinimai pateikti 1682 asmenims.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min