2026-06-25 13:24 Atnaujinta 2026-06-25 13:31

Bus teisiami narkotikų prekeiviai, pas kuriuos rastas 21 kilogramas kokaino

Kauno apygardos prokuratūra teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje trys vyrai kaltinami neteisėtu disponavimu 21 kilogramu kokaino, ketvirtadienį pranešė Generalinė prokuratūra.

Šio straipsnio įgarsinimo gali klausyti tik 15min prenumeratoriai

Prenumeruoti
Rekordinis narkotikų kiekis sudegintas
Rekordinis narkotikų kiekis sudegintas / Alvydo Januševičiaus / 15min nuotr.

Bylos duomenimis, kaltinamieji, veikdami organizuotoje grupėje, iš nenustatytų asmenų 2025 metų gruodį įgijo labai didelį kiekį kvaišalų. Nustatyta, kad vienas iš kaltinamųjų automobiliu į Marijampolėje esantį butą atgabeno 21 paketą, kuriuose buvo beveik 21 kilogramas kokaino.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą