Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 27d. 15:15

Buvęs Klaipėdos prokuroras sulaukė bausmės

Teismas pripažino, kad R.Daržinskas diskreditavo prokuroro vardą
Egidijaus Jankausko/15min.lt nuotr. / Teismas pripažino, kad R.Daržinskas diskreditavo prokuroro vardą.

Buvęs uostamiesčio prokuroras dvejus metus negalės dirbti valstybės tarnyboje. Tokio teisėjų sprendimo antradienį Klaipėdos apygardos teisme sulaukė Remigijus Daržinskas.

1973 metais gimęs buvęs Klaipėdos miesto apylinkės prokuroras į teisėsaugininkų akiratį pateko dėl pradangintų šešių bylų.

R.Daržinskas buvo kaltinamas dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi, tarnybos pareigų neatlikimu bei dokumentų klastojimu ir disponavimu jais.

Tačiau bausmės buvęs prokuroras sulaukė tik už piktnaudžiavimą tarnybine padėtimi. Už tai jis neteko galimybės dvejus metus dirbti valstybės tarnyboje. Dėl kitų kaltinimų nebuvo įrodyta vyriškio kaltė.

Dirbdamas Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūroje R.Daržinskas nuo 2005-ųjų kovo iki 2006-ųjų sausio dėl neaiškių priežasčių prarado šešias baudžiamąsias bylas ir vieną ikiteisminio tyrimo medžiagą. Bylos buvo iškeltos dėl plėšimų, mirties priežasties nustatymo ir apgaule padarytos turtinės žalos.

Iki šiol liko nenuteisti du automobilį apšvarinę ilgapirščiai, nes byla taip ir nepakliuvo į teismą per nustatytą terminą, todėl buvo nutraukta. Kitas dingusias bylas pavyko atkurti.

R.Daržinskas prokuroru nedirba nuo 2007 metų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie 15min