Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 14d. 16:47

Buvęs krepšinio klubo vadovas Adomas Klimavičius neneigia juodosios „Šiaulių“ buhalterijos

Adomas Klimavičius ir Remigijus Milašius
Alfredo Pliadžio nuotr. / Adomas Klimavičius (centre)

Šiaulių apygardos teisme baudžiamojoje byloje, kurioje dabar jau buvęs Šiaulių krepšinio klubo vadovas šiaulietis Adomas Klimavičius kaltinamas dokumentų suklastojimu ar disponavimu suklastotais dokumentais, apgaulingu apskaitos tvarkymu, turto pasisavinimu, neteisingu duomenų apie pajamas, pelną ar turtą pateikimu, šį pirmadienį toliau vyko liudytojų apklausos.

Šios nusikalstamos veikos susijusios su viešosios įstaigos ir krepšinio klubo Šiauliuose pinigų pasisavinimu. A.Klimavičius kaltę pripažįsta tik iš dalies ir neneigia apgaulingai tvarkęs buhalterinę apskaitą.

Šiandien, rugsėjo 14-ąją, po pertraukos įvykusiame teismo posėdyje buvo apklausti 4 atvykę pašaukti liudytojai. Tarp apklaustųjų ir dalis iš 9 papildomai į teismą pašauktų liudytojų. Iš daugiau kaip 40 šioje byloje esančių liudytojų didžioji dalis jau apklausti, dalis iš jų yra krepšininkai.

Bylos duomenimis, nuo 2014 iki 2016 metų galėjo būti pasisavinta per 300 tūkstančių eurų.

Bylos duomenimis, laikotarpiu nuo 2014 iki 2016 metų galėjo būti pasisavinta daugiau kaip 300 tūkstančių eurų. A.Klimavičius galėjo pasirašyti kasos išlaidų orderiuose apie kelių šimtų tūkstančių eurų apmokėjimą dviem Estijos bendrovėms už krepšininkų teisės į atvaizdo naudojimo įgijimą. Tačiau tyrimo metu nustatyta, kad realiai šie pinigai įmonėms nebuvo išmokėti. Minėtų Estijos bendrovių vadovo, kuris galėjo padėti kaltinamajam A.Klimavičiui, byla atskirta.

Buvęs krepšinio klubo „Šiauliai“ direktorius kaltinamas apgaulingu buhalterinės apskaitos tvarkymu. Krepšininkams, kitiems darbuotojams išmokėtas darbo užmokestis nebuvo įformintas buhalterinės apskaitos dokumentais. Žmonės atlyginimą galėjo gauti grynaisiais.

Ikiteisminį tyrimą atliko Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Šiaulių valdyba, primenama Šiaulių apygardos teismo pirmadienį paviešintame pranešime.

Kitų numatytų teismo posėdžių datos ir laikas: rugsėjo 22, 29 dienomis 13.00 val. Kitame teismo posėdyje, kuris paskirtas rugsėjo 22 d., teismas numato toliau apklausti liudytojus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

15:15
01:01:04
06:27

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min