Dabar populiaru
Publikuota: 2016 spalio 10d. 17:13 , atnaujinta: 2016 spalio 10d. 20:46

Buvo evakuotas Klaipėdos „Akropolis“ – pranešta apie sprogmenį

 Evakuojamas Klaipėdos „Akropolis“
Audriaus Mukausko nuotr. / Evakuojamas Klaipėdos „Akropolis“

Pirmadienio pavakarę evakuotas Klaipėdos prekybos ir pramogų centras „Akropolis“. Apie tai 15min informavo skaitytojai.

„Apsauga nebeįleidžia žmonių į vidų, pastato viduje jokių aiškių pranešimų apie evakuaciją nėra – tik pora kartų suveikė ispėjamieji signalai.

Žmonės laisvai išeina lauk, be jokiu raginimų, o į vidų nebeįleidžiami“, – rašė 15min skaitytojas.

Apie 16.40 val. gautas skambutis apie „Akropolyje“ neva padėtus sprogmenis.

Netrukus pranešta, kad apie 16.40 val. gautas skambutis apie „Akropolyje“ neva padėtus sprogmenis. Jaunas vaikinas, kaip sprendžiama iš balso, paskambino Bendrojo pagalbos centro telefonu 112 ir pranešė, kad yra užminuotas Klaipėdos „Akropolis“.

Pirminiais duomenimis, tuo metu Klaipėdos „Akropolyje“ buvo apie 3-4 tūkstančius darbuotojų ir pirkėjų.

Uždarius prekybos centrą, Kauno gatvėje ir Taikos prospekte susidarė automobilių spūstys.

18 val. ugniagesiai ir „Aro“ išminuotojai dar dirbo „Akropolyje“. Kadangi skambinęs vaikinas tepasakė, kad sprogmuo – „Akropolyje“, tikrinamas visas prekybos centras.

Klaipėdos „Akropolį“ patikrinę „Aro“ pareigūnai sprogmenų taip ir nerado, ir po kelių valandų leido toliau tęsti darbą. Darbą dėl pranešimo apie neva padėtą sprogmenį nutraukęs prekybos ir pramogų centras 20.30 val. vėl pradėjo veikti.

Prekybos ir pramogų centras 20.30 val. vėl pradėjo veikti.

„Noriu padėkoti „Akropolio“ lankytojams, čia dirbantiems žmonėms už supratingumą, o prekybos centro apsaugos darbuotojams už profesionalumą – evakuacija praėjo sklandžiai, išgirdę prašymą palikti centrą, lankytojai reagavo geranoriškai, keli tūkstančiai žmonių prekybos centrą paliko vos per 20 minučių “, – sako bendrovės „Akropolis Group“ Nekilnojamojo turto valdymo departamento direktorė Dovilė Šiekštelytė-Batutienė.

Dėl incidento „Akropolio“ nuomininkų patirti nuostoliai bus įvertinti artimiausiomis dienomis, kad vėliau būtų galima pateikti pretenzijas melagingai apie sprogmenis pranešusiam asmeniui.

Tai jau ne pirma istorija Klaipėdoje, kai, pranešus apie sprogmenį prekybos centre, kilo maišatis. Prieš metus du vaikinai bandė papokštauti, kad sprogmenys padėti BIG prekybos centre. Tada taip pat evakuoti žmonės. Skambinę vaikinai buvo išaiškinti ir buvo teisiami.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min