Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Buvusią sutuoktinę mušusiam ir prievarta laikiusiam anykštėnui gręsia laisvės atėmimas

Įstatymas ir teisingumas
123rf.com / Įstatymas ir teisingumas
Šaltinis: 15min
0
A A

Neteisėtai atėmusiam laisvę ir smurtavusiam prieš savo sutuoktinę 46 metų anykšėnui V.G. netrukus teks atsakyti baudžiamąja tvarka – šią nusikaltimų žmogaus laisvei baudžiamąją bylą Anykščių rajono apylinkės prokuratūros prokuroras Arvydas Miečius perdavė nagrinėti rajono apylinkės teismui.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, liepos 8 d. pavakare Anykščių rajono Debeikių seniūnijoje, kelyje tarp Kalvelių ir Puodžių kaimų, V.G., vairavęs „Audi 100“, blokavo nukentėjusiosios automobilį, išdaužė langą, atidarė duris ir prievarta ištraukė moterį. Keliskart trenkęs jai į veidą, lipnia juosta surišo rankas ir prieš nukentėjusiosios valią nuvežė ją prie Šventosios upės netoli Mačionių kaimo. Čia moteris prievarta buvo laikoma iki kito vakaro, kol smurtautoją sulaikė atvykę pareigūnai.

Anykščių rajono apylinkės prokuratūros prokuroras Arvydas Miečius, įvertinęs ikiteisminio tyrimo metu surinktus duomenis, teigia, kad panaudodamas smurtą ir sukeldamas pavojų gyvybei bei sveikatai kaltinamasis buvo neteisėtai atėmęs nukentėjusiajai – savo sutuoktinei, su kuria jau kartu nebegyveno keletą mėnesių, laisvę – už tai teks atsakyti įstatymų numatyta baudžiamąja tvarka. Įtariamajam tarp paskirtų kardomųjų priemonių yra įpareigojimas gyventi skyrium nuo nukentėjusiosios.

Įstatymas tam, kas panaudodamas smurtą arba sukeldamas pavojų nukentėjusiojo asmens gyvybei ar sveikatai neteisėtai atėmė žmogui laisvę, numato laisvės atėmimo bausmę iki ketverių metų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min