Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Buvusiai valdininkei ir ją papirkusiam palangiškiui – griežtesnis nuosprendis

Bylos nagrinėjimas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Bylos nagrinėjimas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klaipėdos apygardos teismas antradienį apeliacine tvarka išnagrinėjo Palangos miesto apylinkės teismo 2010 m. balandžio 20 d. nuosprendį, kuriuo buvusi Klaipėdos apskrities viršininko administracijos Teritorijų planavimo ir statybos departamento Statybų priežiūros vyriausioji specialistė T.V. buvo nubausta teisės dirbti valstybinės priežiūros vyriausiąja specialiste atėmimu vieneriems metams, o jos papirkimu kaltinamas Palangos gyventojas J.M. – išteisintas.

Nesutikdamas su tokiu Palangos miesto apylinkės teismo nuosprendžiu, prokuroras jį buvo apskundęs apeliacine tvarka dėl neteisingai paskirtos bausmės, netinkamo baudžiamojo įstatymo pritaikymo ir nepagrįsto išteisinimo.

Klaipėdos apygardos teismas paskelbė naują nuosprendį, kuriuo bausmes sugriežtino. T.V. buvo pripažinta kalta. Teismas buvusiai valstybės tarnautojai skyrė galutinę subendrintą bausmę – atėmė teisė dirbti valstybės tarnyboje 2 metus ir 6 mėnesius.

Palangiškis J.M. taip pat pripažintas kaltu, jam skirta subendrinta 1 m. 6 mėn. laisvės atėmimo bausmė, atidedant jos vykdymą 2 metams.

Byloje, kurioje ikiteisminį tyrimą atliko Specialiųjų tyrimų tarnybos Klaipėdos valdybos pareigūnai, jį kontroliavo ir vadovavo Klaipėdos apygardos prokuratūra, buvusi valstybės tarnautoja T.V. buvo kaltinama iš suinteresuoto asmens priėmusi 3 tūkst. litų kyšį, taip pat mažesnio nei 1 MGL dydžio kyšio priėmimu.

2010 m.  balandžio 20 d. bylą išnagrinėjęs Palangos miesto apylinkės teismas pareigūnę nuteisė tik dėl pirmojo epizodo ir atėmė jai teisę vienerius metus dirbti ne valstybės tarnyboje, o eiti konkrečias pareigas, t.y. dirbti valstybinės priežiūros vyriausiąja specialiste. Teismas konfiskavo 3000 litų nuteistosios turto, o dėl antrojo epizodo ją išteisino. Buvo išteisintas ir kaltinamasis J.M. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min