Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Buvusiam Palangos pareigūnui Algimantui Domarkui teismas uždraudė dvejus metus dirbti teisėsaugos institucijose

Įstatymas ir teisingumas
123rf.com / Teismas
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį Palangos miesto apylinkės teismas priėmė apkaltinamąjį nuosprendį baudžiamojoje byloje dėl piktnaudžiavimo tarnyba ir nuteisė buvusį Palangos policijos komisariato pareigūną, atimdamas iš jo teisę dirbti teisėsaugos institucijose dvejus metus.

Kaip informuoja Klaipėdos apygardos prokuratūra, buvęs Palangos policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus viršininkas 46 m. Algimantas Domarkas, šiuo metu einantis atsakingas pareigas Mažeikų rajono policijos komisariate, buvo kaltinamas 2008 m.  kovo-birželio mėn. ne kartą, pasinaudodamas savo tarnybine padėtimi, padėjęs išvengti vairuotojams administracinės atsakomybės už įvairius kelių eismo taisyklių pažeidimus. Jis savo pavaldiniams  nurodydavo nebausti pažeidėjų, t. y. nesurašyti jiems administracinių teisės pažeidimų protokolų už ne vietoje pastatytus automobilius, vairavimą neblaiviam ir pan.

Valstybinį kaltinimą teisme palaikęs Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras siūlė kaltinamajam atimti teisę dirbti valstybės tarnyboje trejiems metas.

Teismas, patvirtinęs prokuroro kaltinimus dėl visų septynių inkriminuotų apysunkių nusikaltimų, konstatavo, jog sutinka su prokuroro pasiūlytos bausmės rūšimi, „tačiau atsižvelgdamas į tai, kad nusikalstamos veikos padarytos kaltinamojo profesinės veiklos srityje, dirbant teisėsaugos institucijoje, vertindamas padarytų nusikalstamų veikų pobūdį, sukeltas pasekmes ir tai, kad šiuo metu kaltinamasis tebedirba teisėsaugos institucijoje, teismas mano, jog kaltinamajam negalima palikti teisės dirbti teisėsaugos institucijose“  ir paskyrė galutinę subendrintą bausmę – teisės dirbti teisėsaugos institucijose atėmimą dvejiems metams.

Nuosprendis neįsiteisėjęs, jį galima skųsti apeliacine tvarka.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min