Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Buvusio STT vado sūnus Edvinas Junokas su draugu nuteistas už ginkluotą laisvo elgesio merginos apiplėšimą

Kaltinamasis E.Junokas (posėdį stebėjo ir garsusis jo tėvas Valentinas)
Sauliaus Chadasevičiaus / 15min nuotr. / Kaltinamasis E.Junokas (nuosprendžio paskelbimą stebėjo ir garsusis jo tėvas Valentinas)
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniečiai Edvinas Junokas ir Robertas Repšas išgirdo nuosprendį skandalingoje baudžiamojoje byloje dėl intymias paslaugas teikusios merginos užpuolimo.

Buvusio Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) vadovo Valentino Junoko sūnus 33 metų Edvinas ir jo bendrininkas 23 metų Robertas Repšas nuteisti dėl ginkluoto apiplėšimo.

Antradienio popietę apkaltinamąjį nuosprendį skandalingoje baudžiamojoje byloje dėl intymias paslaugas teikusios merginos užpuolimo E.Junokui ir R.Repšui paskelbė Vilniaus miesto 1-asis apylinkės teismas.

E.Junokui skirta 4 metų ir 10 dienų, o jo bendrininkui R.Repšui – 4 metų laisvės atėmimo bausmė.

Kaip anksčiau jau pasakojo 15min.lt, pagal erotišką skelbimą internete susiradę ir viename bute aplankę nukentėjusiąją Laimą A., nusikaltėliai grasino mirtimi ir reikalavo pinigų. E.Junokas per apiplėšimą dėvėjo kaukę. Plėšikai paėmė ne tik kelis tūkstančius litų, bet ir porą mobiliųjų telefonų, nešiojamąjį kompiuterį. Manoma, kad plėšikai buvo tikri, jog neteisėtą veiklą vykdžiusi mergina nedrįs dėl užpuolimo niekam skųstis.

Bylą kuruojantis prokuroras buvo prašęs abu kaltinamuosius siųsti už grotų bent 6 metams.

Jauni vyrai nuteisti ne tik už plėšimą, bet ir neteisėtą disponavimą šaudmenimis.

Nukentėjusioji Laima A. šioje byloje buvo pareiškusi ieškinį dėl turtinės ir neturtinės žalos atlyginimo. Teismas pripažino, kad abu kaltinamieji privalo solidariai atlyginti materialinį nuostolį – 3 860 litų. Nukentėjusios reikalavimą dėl moralinės žalos teisėja tenkino iš dalies ir priteisė civilinei ieškovei 10 000 litų. Be to, nukentėjusiosios naudai iš kaltinamųjų priteistas 1 000 litų už advokato paslaugas. 

Šiandienis teisėjos Aivos Survilienės nuosprendis dar neįsiteisėjo, jis per 20 dienų gali būti apskųstas aukštesnės instancijos teismui.

Nuteistojo E.Junoko tėvas Valentinas antradienį iškart po nuosprendžio paskelbimo žurnalistams pareiškė, kad jo sūnus nuteistas per griežtai (žr. filmuotą medžiagą).

VIDEO: 15min.lt - Edvinas Junokas ir Robertas Repšas išgirdo teismo nuosprendį

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min