Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Narkotikų byloje teisiamiems Šiaulių policininkams – nuosprendis dėl smūgių kaminų meistrui

Ričardas Pocius. Rezonansinėje byloje teisiamiems policininkams - nuosprendis dėl kumščių nevaldymo
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Rezonansinėje byloje teisiamiems policininkams - nuosprendis dėl kumščių nevaldymo
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaulių apygardos teismas paskelbė nuosprendį policijos pareigūnams Ričardui Pociui ir Gediminui Ainai už nežymų sveikatos sutrikdymą kaminų indėklais prekiaujančiam Vytautui Kulviečiui. Konfliktas tarp pareigūnų ir kaminų meistro kilo dėl neva nekokybiško indėklo. Abu pareigūnai šiuo metu yra teisiami rezonansinėje byloje, kuomet Šiaulių kriminalistai, užuot gaudę narkotikų prekeivius – kartu su jais bendradarbiavo.

Teisėjas trumpai papasakojo nuosprendžio esmę. Policijos pareigūnas G.Aina iš V.Kulviečio užsakė paslaugą – į kaminą įdėti skardinį indėklą. Ši paslauga jam kainavo 1000 litų.

Apžiūrėjęs atliktus darbus, G.Aina pastebėjo, kad indėklas nėra iš tokios kokybiškos skardos, koks buvo užsakytas. V.Kulvietis iš paskutiniųjų tvirtino, kad viskas yra gerai. Pasiūlė apžiūrėti indėklus ūkinių prekių parduotuvėje.

Buvo minimas Žydriaus vardas, tačiau teismas kamino kokybės netikrino ir sukčiavimo galimybės netyrė.

Prekybos centre G.Aina pastebėjo, kad indėklų kokybė iš tiesų labai skiriasi.

Konfliktas persikėlė į Šiaulių policijos komisariatą. Ten G.Aina smogė keletą kartų V.Kulviečiui. Būtent už šį nusikaltimą pareigūnas nubaustas 1000 litų bauda.

Incidentas smūgiais dar nesibaigė. V.Kulvietis apkaltino G.Ainą ir R.Pocių piktnaudžiavimu savo tarnybine padėtimi, kratos jo namuose darymu. Dėl šių kaltinimų pareigūnai išteisinti.

Teismas išsiaiškino, kad iš policijos komisariato visi trys pajudėjo į V.Kulviečio namus. Namuose pareigūnai galimai ieškojo žmogaus, kurį G.Kulvietis nurodė kaip vadovaujantį įmonei. Buvo minimas Žydriaus vardas, tačiau teismas kamino kokybės netikrino ir sukčiavimo galimybės netyrė.

Ši byla, palyginti, smulkmena, matant tai, jog į teismo salę R.Pocius buvo atvesdintas su antrankiais, o G.Aina įnirtingai slėpė veidą po gobtuvu. Pastarasis šiuo metu nėra suimtas.

Šie pareigūnai yra teisiami vienoje skandalingiausių pastarojo meto teisėsaugą sukrėtusių bylų, kurios Ikiteisminis tyrimas vyko pusantrų metų – tyrimas dėl piktnaudžiavimo, kyšininkavimo, labai didelio narkotinių medžiagų kiekio užvaldymo, neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių medžiagų kiekiu ir jų platinimo.

Net 18-os asmenų grupė yra teisiama už narkotinių medžiagų platinimą, bendradarbiavimą su narkotikų prekeiviais.

Gediminas Aina iki rezonansinės bylos pradžios buvo uolus socialinių projektų dalyvis, skaitydavo paskaitas studentams apie prekybą žmonėmis. R.Pocius 2012 metais pripažintas „Metų sekliu“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min