TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Byla dėl neteisingai atkurtos nuosavybės teisės į žemę – teisme

Specialiųjų tyrimų tarnyba
Dainiaus Labučio/ L.T. nuotr / Specialiųjų tyrimų tarnyba
Šaltinis: 15min
0
A A

Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame įtarimai dėl galimo piktnaudžiavimo ir dokumentų klastojimo pareikšti VĮ Valstybinio žemėtvarkos instituto Šiaulių filialo vyresniajam inžinieriui A. Š.

Kaip informuoja Specialiųjų tyrimų tarnyba, ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad A.Š., būdamas valstybės tarnautojui prilygintas asmuo, piktnaudžiavo tarnyba ir suklastojo dokumentus, kuriais vadovaujantis Šiaulių rajono gyventojai buvo neteisingai atkurta nuosavybės teisė į žemę, t. y. neinformavus gyventojos, žemė jai buvo paskirta kitoje vietoje nei buvo numatyta.

Pradėjus ikiteisminį tyrimą, Šiaulių apskrities viršininko administracija buvo įpareigota panaikinti priimtą sprendimą ir iš naujo parengti dokumentus dėl žemės grąžinimo nukentėjusiai pilietei.

Ikiteisminį tyrimą kontroliavo ir jam vadovavo Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras. Kaltinamasis aktas kartu su bylos medžiaga 2010 m. liepos 16 d. perduotas Šiaulių miesto apylinkės teismui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min