Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 5d. 14:30

Cigarečių kontrabanda kaltinami organizuotos grupės nariai

Cigaretės
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Cigaretės

Šiaulių apygardos prokuratūros Pirmojo skyriaus prokuroras Egidijus Timonis Klaipėdos apygardos teismui perdavė baudžiamąją bylą, 17 organizuotos grupės narių kaltinami kontrabandos gabeninimu.

Ikiteisminis tyrimas šioje byloje buvo pradėtas dar 2006-05-24 po sėkmingos VSAT Pagėgių rinktinės narių atlikto operacijos, kurios metu Tauragės rajone, Joniškio kaime buvo sulaikyta kontrabandinių cigarečių, neteisėtai atgabentų iš Kaliningrado srities, „Saint George“ siunta, kurios vertė siekia beveik 42 tūkstančius litų. Įtariamieji sulaikyti tuo metu, kai perkrovinėjo kontrabandines cigaretes į kitą transporto priemonę tolimesniam jos gabenimui. Po VSAT Pagėgių rinktinės pareigūnų atlikto ikiteisminio tyrimo nustatyta, kad šia neteisėta veikla užsiėmė viso 17 kaltinamųjų, iš kurių penki buvo nepilnamečiai, praneša Šiaulių apygardos prokuratūra.

Ši gerai organizuota Tauragės rajone veikusi grupė, kurios organizatorius ir koordinatorius 30m. L.P., pagal turimus duomenis veikė ilgą laiką. Visi grupės nariai buvo pasiskirstę pareigomis: vieni gabeno iš nenustatytų tyrimo metu asmenų atvežtas iš Rusijos Federacijos cigaretes automobiliais kiti, iš kurių 5 nepilnamečiai, buvo „stebėtojai“, turėję informuoti organizuotos grupės narius apie patruliuojančius pasieniečius, kiti kaltinamieji buvo atsakingi už tolimesnį kontrabandos gabenimą.
Penkiems organizuotos grupės nariams, tarp kurių ir pats organizatorius, pateikti kaltinimai dėl nepilnamečių įtraukimą į nusikalstamą veiką.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min