Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti

Cigarečių krovinys iš Baltarusijos užsakovų nepasiekė: buvo ištrauktas iš Nemuno

Cigarečių kontrabandininkai Nemune neteko eilinio savo krovinio. Į Lietuvą plukdytus rūkalus ir prie jų pritvirtintą GPS prietaisą iš upės ištraukė operatyviai reagavę Druskininkų pasienio užkardos pasieniečiai.
Cigarečių kontrabanda
Cigarečių kontrabanda / VSAT nuotr.

Sekmadienį Nemunu einantį sienos su Baltarusija ruožą stebėję VSAT Varėnos pasienio rinktinės Druskininkų pasienio užkardos pasieniečiai upėje, ties Druskininkų savivaldybės Švendubrės kaimu, užfiksavo įtartiną objektą. Jį iš vandens ištraukė priplaukę tarnybine valtimi.

VSAT nuotr./Cigarečių kontrabanda
VSAT nuotr./Cigarečių kontrabanda

Paaiškėjo, kad kontrabandininkai iš kaimyninės šalies į Lietuvą pasiuntė plaustą, padarytą iš keturių tarpusavyje surištų ir juoda polietileno plėvele aptrauktą ryšulių su baltarusiškais rūkalais.

Plauste rasti 524 pakeliai cigarečių „Fest“ ir „NZ Gold“ su Baltarusijos akcizo ženklais. Kroviniui sekti kontrabandininkai panaudojo GPS siųstuvą, įdėtą į stiklainį ir pritvirtintą ant plausto.

Įvykio aplinkybes toliau aiškinasi pirmiau minėto VSAT padalinio pareigūnai. Cigarečių krovinys laikinai saugomas Druskininkų pasienio užkardoje.

Pernai Druskininkų pasieniečiai iš Nemuno panašiomis aplinkybėmis ištraukė net 46 tokius rūkalų kontrabandos krovinius, kurie į upę buvo nuleisti Baltarusijos krante.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais