Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti

Cigarečių krovinys iš Baltarusijos užsakovų nepasiekė: buvo ištrauktas iš Nemuno

Cigarečių kontrabandininkai Nemune neteko eilinio savo krovinio. Į Lietuvą plukdytus rūkalus ir prie jų pritvirtintą GPS prietaisą iš upės ištraukė operatyviai reagavę Druskininkų pasienio užkardos pasieniečiai.
Cigarečių kontrabanda
Cigarečių kontrabanda / VSAT nuotr.

Sekmadienį Nemunu einantį sienos su Baltarusija ruožą stebėję VSAT Varėnos pasienio rinktinės Druskininkų pasienio užkardos pasieniečiai upėje, ties Druskininkų savivaldybės Švendubrės kaimu, užfiksavo įtartiną objektą. Jį iš vandens ištraukė priplaukę tarnybine valtimi.

VSAT nuotr./Cigarečių kontrabanda
VSAT nuotr./Cigarečių kontrabanda

Paaiškėjo, kad kontrabandininkai iš kaimyninės šalies į Lietuvą pasiuntė plaustą, padarytą iš keturių tarpusavyje surištų ir juoda polietileno plėvele aptrauktą ryšulių su baltarusiškais rūkalais.

Plauste rasti 524 pakeliai cigarečių „Fest“ ir „NZ Gold“ su Baltarusijos akcizo ženklais. Kroviniui sekti kontrabandininkai panaudojo GPS siųstuvą, įdėtą į stiklainį ir pritvirtintą ant plausto.

Įvykio aplinkybes toliau aiškinasi pirmiau minėto VSAT padalinio pareigūnai. Cigarečių krovinys laikinai saugomas Druskininkų pasienio užkardoje.

Pernai Druskininkų pasieniečiai iš Nemuno panašiomis aplinkybėmis ištraukė net 46 tokius rūkalų kontrabandos krovinius, kurie į upę buvo nuleisti Baltarusijos krante.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Reklama
Šri Lanka – geriausia pirmoji pažintis su Azija
Parašykite atsiliepimą apie 15min