Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Cigarečių nešikus išgąsdino pasieniečių šuo

Valstybės sienos apsaugos tarnyba
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Valstybės sienos apsaugos tarnyba
Šaltinis: 15min
0
A A

Pasieniečiai prie Nemuno sulaikė tris kontrabandinių cigarečių nešikus, kurie pabūgę tarnybinio šuns nebandė nei bėgti, nei priešintis.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad pirmadienį paryčiais VSAT Pagėgių rinktinės Plaškių užkardos pareigūnai pasienyje su Rusija, Šilutės rajono Galzdonų kaimo ribose, prie Nemuno, pastebėjo įtartiną judėjimą.

Pasieniečiai apsupo šią vietovę. Plaškių pasieniečiams talkinęs gretimos Vileikių užkardos kinologas sušuko, kad tuoj pat paleis tarnybinį vokiečių aviganį. Garsiai lojantis keturkojis išgąsdino netoliese besislėpusius asmenis. Šaukdami, kad pasiduoda, jie išlindo iš krūmų ir buvo sulaikyti.

Matant dresuotą VSAT šunį kontrabandinių cigarečių nešikams nekilo noras nei bėgti, nei priešintis.

17-metis Pagėgių savivaldybės gyventojas, 24-erių vyras iš Šilutės rajono ir 38-erių tauragiškis nešėsi keturias dėžės cigarečių "Jin Ling", iš viso 2 tūkst. pakelių, su Rusijos banderolėmis.

Pasieniečiai su šunimi patikrino aplinkines vietoves ir netoliese rado guminę valtį. Neatmetama, kad ja galėjo būti atplukdytos cigaretės, kurias nešė sulaikytieji.

Visi jie neturėjo privalomų pasieniečių leidimų būti čia nužymėtoje Valstybės sienos apsaugos zonoje.

Kontrabandos nešikams už akcizinių prekių gabenimą pažeidžiant nustatytą tvarką pradėtos administracinių bylų teisenos. Administracine tvarka jie bus baudžiami ir už Pasienio teisinio režimo taisyklių pažeidimus, t. y. leidimų neturėjimą. Beje, 17-metį ir 24-erių nešikus pasieniečiai už tokį pažeidimą jau yra baudę ir anksčiau.

Po apklausos nepilnametis buvo perduotas į Plaškių užkardą iškviestiems jo tėvams, kiti du sulaikytieji paleisti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min