Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ciniškai dukrą prievartavusį kelmiškį nubaudė likimas: po mopedo avarijos – paralyžius

Prievarta
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Prievarta
Šaltinis: 15min
0
A A

Dukros prievartautoją teismas paliko laisvėje – bausmę kelmiškiui skyrė likimas. Šiaulių apygardos teismas paskelbė nuosprendį tėvui, kuris daug kartų prievartavo savo nepilnametę dukrą. Mergaitė neapsikentė prievartos ir tėvo grasinimų – kreipėsi į vaikų teisių apsaugos darbuotojus. Teismas pripažino tėvą kaltu, tačiau nuo bausmės atlikimo atleido. Prievartautojas, važiuodamas mopedu, sunkiai susižeidė ir vos juda.

Kelmės rajone gyvenanti šeima iš pažiūros niekuo neišsiskyrė iš kitų. Tačiau siaubingi dalykai prasidėdavo tuomet, kai tėvas ir dukra likdavo namie vieni.

Tėvas kartais, išprievartavęs dukrą, nueidavo žiūrėti televizoriaus.

Tėvas pirmą kartą savo dukrą išprievartavo 2009 metais, kuomet mergaitei buvo vos dešimt metų. Jis nuolat ją prievartavo iki 2011 metų.

Tėvas tiesiog užpuldavo savo dukrą ir ją išprievartaudavo. Po to prigrasindavo – jei kam nors pasiskųs – subadys peiliu.

Tėvas kartais būdavo toks ciniškas, kad išprievartavęs dukrą, ramiai sau nueidavo žiūrėti televizoriaus. Būdavo ir taip, kad prievartavimo metu namuose būdavo ir kitų namiškių.

Teismas nuo bausmės atleido – kalėjimu tapo jo paties kūnas.

Mergaitė apie savo skriaudas skundėsi broliui. Nėra žinoma, ar apie tai žinojo motina, tačiau pagalbos sulaukta tik iš Vaikų teisių apsaugos specialistų, į kuriuos neapsikentusi kreipėsi pati mergaitė.

Šiaulių apygardos teismas pripažino prievartautoją kaltu ir skyrė jam aštuonerių metų laisvės atėmimo bausmę.

Tačiau nuo bausmės atlikimo atleido – prievartautojui kalėjimu tapo jo paties kūnas. Ekspertai nustatė, kad nuteistasis nepajėgs atlikti bausmės.

Prievartautoją nubaudė likimas. Važiuodamas mopedu, vyras virto ir susižeidė. Po šios traumos jis vos pajuda – yra prikaustytas prie neįgaliojo vežimėlio.

Nustatyta, kad mergaitė patyrė ne tik fizinę prievartą. Jai nustatyta ir sunki psichinė trauma. Iš prievartautojo atimtas dokumentas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min