Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 7d. 13:46

COVID-19 drama Kaune: pareigūnams teko laužtis į namo vidų pas psichinį ligonį

Specialiosios tarnybos Aleksote
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Specialiosios tarnybos Aleksote

Pirmadienį ramią Aleksoto gatvelę Kaune sudrumstė specialiųjų tarnybų pareigūnai. Čia teko laužtis į namo vidų dėl galimo COVID-19 užkrato.

Apie 11 valandą buvo gautas pranešimas, kuriuo buvo prašoma ugniagesių pagalbos. Greitosios pagalbos ir socialinių paslaugų centro darbuotojai kreipėsi pagalbos patenkant į namo vidų. Pranešime buvo teigiama, kad namuose yra užsibarikadavę asmenys, sergantys COVID-19. Vienas jų serga psichine liga ir gali pabėgti. Tarnyboms reikia pagalbos patenkant į namą.

15min apsilankius įvykio vietoje pavyko sužinoti, kad užsibarikadavusius asmenis atidaryti duris bandė įkalbėti atvykusi giminaitė, kuri atvežė maisto, tačiau visos pastangos buvo bevaisės.

Nuosavame name užsidariusios buvo senyvo amžiaus moterys, mama ir dukra, pastaroji turi psichinių susirgimų. Likę du šeimos nariai šiuo metu guli ligoninėje, jiems diagnozuotas COVID-19.

Nepavykus žmonių įkalbėti geranoriškai įsileisti medikus darbo ėmėsi ugniagesiai. Laužtuvu išlaužus medines duris į vidų užėjo medikai ir kiti pareigūnai. Netrukus į greitosios pagalbos automobilį buvo atvesdinta ir serganti moteris, o kiek vėliau paguldyta ant neštuvų išvežta ir jos mama.

Komentarai: 11

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Video

08:41
14:27
01:21

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min