Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

D.Kedžio laidotuvėse – ir incidentai (nuotraukos, atnaujinta 14.06 val.)

Policija sulaikė  „Mercedes“ vairuotoją.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Žmonės palydi praėjusią savaitę mirusį D.Kedį.
Šaltinis: 15min
0
A A

Drąsiaus Kedžio laidotuvėms ruošėsi ir pareigūnai, baimindamiesi, kad gali kilti įvairių incidentų. Incidentų, nors ir nedidelių, iš tiesų įvyko.

Vienas incidentas įvyko su keliais neblaiviais vyrais. Penki akivaizdžiai išgėrę vyrai išėjo iš laidojimo namų ir sėdo į automobilį, norėdami išvažiuoti. Tačiau svirduliuojančius vyrus pastebėjo žurnalistai ir apie tai pranešė policijai (žr. vaizdo medžiagą). Pareigūnai sustabdė automobilį ir vairuotoją išsivežė į nuovadą patikrinti blaivumo.

Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./„Abipus sienos“ operatorius (nuotr. viduryje su kamera) buvo išprašytas iš laidotuvių
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr./„Abipus sienos“ operatorius (nuotr. viduryje su kamera) buvo išprašytas iš laidotuvių

Kiti smulkūs incidentai susiję su gausiai šį įvykį nušviečiančiais žurnalistais.

Į laidotuves susirinkę žmonės užpuolė TV3 žinių operatorių ir aptalžė jį vainiku. Tačiau paaiškėjo, kad žmonės užpuolė ne tą žurnalistą, kurį norėjo nubausti. Laidotuvių dalyviai manė, kad tai žurnalistas Virginijus Gaivenis, kurio laidas D.Kedžio šalininkai vertina kaip neatspindinčias tiesos.

Tuo tarpu „Abipus sienos“ žurnalistams teko palikti laidojimo namus – D.Kedžio artimieji paprašė juos palikti patalpą ir čia nefilmuoti. 

R.Mikalčiūtės/ 15min.lt nuotr./Į aplinkinių kalbas, kad turi bombą, moteris sureagavo - parodė rankinės turinį
R.Mikalčiūtės/ 15min.lt nuotr./Į aplinkinių kalbas, kad turi bombą, moteris reagavo – parodė rankinės turinį.

Papildyta 14.06 val. Incidentų buvo ir prie kapo duobės.  Viena moteris atsistojo prie pat kapo ir trikdė rimtį, ėmė šūkauti, o artėjant laidotuvių ceremonijai garsiai rėkė: „Dieve meldžiu, Dieve meldžiu...“ Tokiu elgesiu moteris papiktino aplinkinius. Žmonės kalbėjo, kad niekam nepažįstama moteris gali būti savižudė.

Tačiau kalbas apie atsineštus sprogmenis išsklaidė pati moteris, atverdama savo rankinę. Nors dalis aplinkinių ėmė reikalauti, kad išsišokėlė būtų išvesta, keliems vyrams pabandžius tai padaryti, ši ėmė dar labiau šaukti, todėl nutarta jos neliesti. Didesnę dalį laiko, kol vyko laidotuvės, moteris praleido klūpėdama. Šalia stovintys vyrai žiūrėjo, kad ji elgtųsi ramiai: nešauktų, neitų artyn kapo duobės, netrukdytų velionio artimiesiems. Paskutinį „šou“ moteris surengė viduryje laidotuvių garsiai pareikšdama, kad nori į tualetą. Ji nusiramino tik tuomet, kai vienas per apeigas šalia stovintis vyras nusprendė palydėti ją.

Kauno rajono policijos komisariato budėtojų teigimu, išskyrus minėtą įvykį su neblaiviais laidotuvėse pasirodžiusiais vyrais, daugiau incidentų, susijusių su D.Kedžio laidotuvėmis, neužfiksuota.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min