Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Daktaras Uksas ieško priešnuodžių prieš Vilniaus teismą bei policiją

Gydytojo automobilis išgabenamas iš įvykio vietos
LNK nuotr. / Gydytojo automobilis išgabenamas iš įvykio vietos
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį teisėjams dar nepavyko nubausti praeityje žinomo mediko bei kandidato į Seimą už vairavimą išgėrus.

Penkiasdešimtmetis vilnietis Vladislovas Uksas šiandien pakliuvo į tikrą bylų konvejerį Vilniaus 1-ajame apylinkės teisme.

Sauliaus Chadasevičiaus/15min.lt nuotr./Vienu metu paskirtos nagrinėti 25, tarp jų ir V.Ukso, ATP bylos.
Vienu metu paskirtos nagrinėti 25, tarp jų ir V.Ukso, ATP bylos.

Anksčiau pasiekimais medicinos srityje bei bandymais politikuoti pagarsėjusio V.Ukso administracinės teisės pažeidimų (ATP) byla buvo viena iš 25, paskirtų tą pačią minutę nagrinėti pas teisėją Aleną Piesliaką.

Prie posėdžių salės, kaip sakoma, rikiavosi gyva eilė.

Tačiau į bylos nagrinėjimą atvykęs ir savo eilės sulaukęs V.Uksas pasiekė, kad šiandien teismas jam neskirtų bausmės už vairavimą apsvaigus nuo alkoholio.

Kaip jau rašė 15min.lt, balandžio 16 dieną apie 20 valandą sostinės Geležinio Vilko gatvėje buvo sustabdytas mikroautobusas su švyturėliais ant stogo. Vairuotojas prisistatė kontržvalgybos karininku. Paskui tvirtino esąs medikas.Teismui profesionalaus mediko pareiškimas tapo galvosūkiu, tad bylą nuspręsta atidėti.

Vairuotojui nustatytas sunkus girtumas – beveik trys promilės alkoholio.

Šiandien teisme V.Uksas pareiškė, kad vartoja vaistus, kurie neadekvačiai padidina promilių skaičių tikrinant alkoholio koncentraciją organizme. Teismui toks profesionalaus mediko pareiškimas tapo galvosūkiu, tad bylą nuspręsta beveik mėnesiui atidėti.

Automobilį zigzagais vairavęs V.Uksas yra gerai pažįstamas sostinės kelių policijai. Pasak pareigūnų, jis ne kartą buvo įkliuvęs neblaivus. Vairuotojo pažymėjimas iš jo atimtas iki 2011 metų.

V.Uksas prieš trylika metų buvo Lietuvos demokratų partijos kandidatas į Seimo narius. Jo biografijoje rašoma, kad studijavo mediciną Vilniaus universitete, paskui dirbo anesteziologu reanimatologu keliose ligoninėse.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min