Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno nusikalstamo pasaulio autoriteto Henytės sūnus Enrikas vedė antrą kartą

Enriko Daktaro ir Kamilės Doveikaitės vestuvės
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr. / Enriko Daktaro ir Kamilės Doveikaitės vestuvės
Šaltinis: 15min
3
A A

Penktadienį Kauno Rotušėje žiedus sumainė iki gyvos galvos įkalinto laikinosios sostinės nusikalstamo pasaulio autoriteto Henriko Daktaro sūnus Enrikas ir 12 metų už jį jaunesnė Kamilė Doveikaitė. Henytės atžalai tai – antroji santuoka. Nors manoma, kad vestuvėse dalyvaus daug nusikalstamo pasaulio atstovų, pareigūnai teigia, kad ypatingo dėmesio šioms vestuvėms neskirs.

34-rių metų Enriko išrinktoji – nesantuokinė buvusio geriausio H.Daktaro draugo Vidmanto Siaurusevičiaus-Siauro dukra. Henytės dešiniąja ranka laikytas vyras buvo rastas negyvas 2000 m.

Penktadienį kiek po 10 val. jaunieji pasirodė Kauno miesto rotušėje. Mėlyną kostiumą vilkintis aukštaūgis Enrikas prašė vieno – nedaryti iš jo šventės „cirko“. Ceremonijoje dalyvavo tik patys artimiausi tiek jaunojo, tiek 21-rių metų jaunosios šeimos nariai – iki dvidešimties svečių, kuriuos lydėjo apsaugos darbuotojai. Žurnalistai, kurių buvo daugiau nei jungtuvėse dalyvaujančių žmonių, į vieša vieta laikomą ceremonijos salę nebuvo įleisti. Užvertas duris saugojo apsauga.

„Rankos labai drebėjo. Kažką veiksim. Šampaną gersim, švęsim. Ir kažkur medų kopinėsim“, – po ceremonijos kalbėjo jaunikis.

Pora į dangų paleido balandžius.

„Jis spurda. Bijau. Įkąs man“, – prisipažino nenoriai rankose paukštį laikiusi, už kriminalinio pasaulio atstovo ištekėjusi Kamilė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Enriko Daktaro ir Kamilės Doveikaitės vestuvės
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr./Enriko Daktaro ir Kamilės Doveikaitės vestuvės

Patikinęs, jog yra balandininkas, Enrikas pademonstravo savo naujajai žmonai, kaip jį reikia teisingai laikyti. Kamilė pasirinko pavardę Daktarė.

Puota, kurioje, tikėtina, dalyvaus ir nemažai nusikalstamo pasaulio atstovų, vyks viename Kauno restoranų. Šventėje koncertuos grupė „Rondo“, ir anksčiau grojusi uždaruose „Daktarų“ grupuotės pokyliuose.

Buvo kalbama apie tai, kad šias vestuves akylai stebės policijos pareigūnai. Tačiau ketvirtadienį Kauno apskrities VPK atstovė spaudai Odeta Tumelytė tai paneigė: „Policija toliau dirbs numatyta tvarka, reaguos į pranešimus. Jei yra žinoma apie kokias nors galimas grėsmes, vadovybė prašo informuoti“.

Su pirmąja žmona Indre Kristinavičiūte E.Daktaras išsiskyrė prieš ketverius metus. Su ilgamete drauge santuokoje išbuvo devynerius metus. Vedė, kai abiem buvo 21-eri metai. Ir tuomet santuoką jis registravo Kauno rotušėje. Pora pompastiškai susituokė Raudondvario bažnyčioje. Vestuvėse dalyvavo gausios Daktarų šeimos atstovai, būrys žurnalistų.

Nors E.Daktaras ir ginasi garsiosios savo pavardės, tikina esąs paprasčiausias verslininkas, jo kriminalinėje dosjė – ne vienas įrašas.

Naujausią teismo nuosprendį byloje, kurioje figūruoja jo vardas, Enrikas išgirdo birželio 22 d. Už 2014 m. gegužę Vilniaus naktiniame klube „Absento fėjos“ sumuštus du žmones – baro administratorių ir pasilinksminimo vietos lankytoją – šių metų kovo 23 d. Vilniaus miesto apylinkės teismas kauniečiui paskyrė dvejų metų laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidedant metams. Jam taip pat buvo iškelta sąlyga bausmės vykdymo metu nevartoti alkoholio.

Apeliacine tvarka bylą nagrinėjęs Vilniaus apygardos teismas panaikino tik draudimą vartoti alkoholį.

Ne ką mažiau dėmesio sulaukė ir byla su Arūnu Pukeliu-Šviniumi, kurioje jis buvo pripažintas nukentėjusiuoju. Už tai, kad įžeidė pastarojo gyvenimo draugę, 2014 m. lapkritį Enrikas buvo pavėžintas bagažinėje. Tiesa, bylai pasiekus Kauno apygardos teismą, abi pusės pasirašė susitaikymo protokolą.

Pasiautėti viešose renginiuose ar naktiniuose klubuose mėgstantis E.Daktaras problemų su teisėsauga turėjo ir dėl narkotikų bei netikrų dolerių platinimo – už tai net buvo teistas. 2003 m. jis su bendrininkais per greitojo pašto siuntų tarnybas į JAV išsiuntė daugiau kaip 2000 psichotropinių tablečių. Kvaišalai buvo paslėpti saldainiuose, batuose ir pyrage.

Į FNTT akiratį pakliuvo ir E.Daktaro valdomas milijoninis statybų verslas. Valstybinės mokesčių inspekcijos duomenimis, jo garsiojoje Daktarų pilaitėje Užliedžiuose registruota bendrovė „Doctor Invest“ šių metų birželio mėnesį valstybei buvo skolinga 20 tūkstančių eurų pelno mokesčio. Įtariama, kad mafijozo sūnus galėjo slėpti mokesčius ir neteisėtai praturtėti. Pavyzdžiui, nežinia už kokius pinigus jis pasistatė du namus.

Henytės sūnus sulaukė ir FNTT dėmesio. Aiškintasi, už kokias lėšas garaže registruota jo bendrovė „Revilė“ ėmėsi daugiabučio statybų. Tyrėjams kilo įtarimų, kad taip bandoma investuoti nusikalstamu būdu įgytus pinigus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min