Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dar viena kyšininkavimu įtariamų gydytojų byla perduota teismui

Specialiųjų tyrimų tarnyba
Dainiaus Labučio/ L.T. nuotr / Specialiųjų tyrimų tarnyba
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Kauno valdybos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą baudžiamojoje byloje, kurioje Lazdijų savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro gydytojos V.G. ir L.P. įtariamos ėmusios iš pacientų kyšius už siuntimų išrašymą medicininiams tyrimams atlikti, nedarbingumo pažymėjimų, siuntimų reabilitacijai išdavimą.

Kaip informuoja STT, iyrimo metu nustatyta, kad gydytojos V.G. ir L.P. 2008 metais iš trylikos asmenų priėmė kyšius – pinigų sumas nuo 10 iki 350 Lt. Be kyšininkavimo, minėtos gydytojos įtariamos dokumentų klastojimu ir piktnaudžiavimu tarnyba.

Šioje byloje valstybės tarnautojo papirkimu buvo įtariama ir trylika asmenų, kurie gydytojui davė kyšius. Šeši iš jų perduoti teismui, dėl septynių asmenų ikiteisminis tyrimas buvo nutrauktas, atleidžiant juos nuo baudžiamosios atsakomybės ir perduodant laiduotojų atsakomybei Baudžiamojo kodekso 40 straipsnyje nustatytais pagrindais.

Ikiteisminį tyrimą kontroliavo ir jam vadovavo Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai. 2010 m. vasario 1 d. baudžiamoji byla su kaltinamuoju aktu perduota Lazdijų rajono apylinkės teismui.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min