Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 19d. 15:35 , Atnaujinta: 2020 vasario 19d. 16:29

Dar viena naktinė girto „CityBee“ vairuotojo avarija: per Antakalnį lėkė 170 km/val.?

5e4d37b429d1evideo_5e4d37abb93d8
Įvykio vietoje

Trečiadienį po vidurnakčio, 0.28 val. specialiosioms tarnyboms buvo pranešta, kad Vilniuje, Antakalnio g., susidūrė du lengvieji automobiliai „Mini Cooper“ ir „Toyota“. Skambinusysis numeriu 112 tvirtino, kad vienas žmogus yra prispaustas, bet likęs sąmoningas. Paaiškėjo, kad avarijos sukėlimu tenka įtarti jauną trumpalaikės nuomos įmonės „CityBee“ klientą, sėdusį prie vairo apsvaigus nuo alkoholio.

Papildoma Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato užfiksuota informacija apie šį įvykį yra tokia: Antakalnio gatvėje automobilis „Mini Cooper“, vairuojamas vyro (gimusio 1999 m.), atsitrenkė į priekyje važiavusio automobilio „Toyota“, kurį vairavo vyras (gimęs 1969 m.), galinę dalį.

Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio „Mini Cooper“ keleivis (gimęs 1999 m.), kuris, suteikus med. pagalbą ligoninėje, gydosi ambulatoriškai, ir keleivis (gimęs 2000 m.), kuris paguldytas į ligoninę.

Automobilio „Toyota“ vairuotojas paguldytas į ligoninę stebėjimui. Automobilio „Mini Cooper“ vairuotojui nustatytas 1,42 promilės girtumas. Tuo metu „Toyota“ vairuotojas blaivus.

Jaunam „CityBee“ vairuotojui nustatytas 1,42 promilės girtumas.

Pasak liudininkų, „Toyota“ kaip tik prieš „CityBee“ automobilį išsuko iš kiemo ir tarsi galėtų būti atsakingas už susidūrimą, tačiau šiuo atveju vertinama tai, kad trumpalaikės nuomos automobiliu lėkęs vairuotojas, juolab būdamas neblaivus, akivaizdžiai viršijo mieste leistiną 50 km/val. greitį.

Vienas liudininkas 15min tvirtino, kad įvykio vietoje buvo atvykęs ir „CityBee“ firmos atstovas, kuris prasitarė, jog prieš susidūrimą transporto priemonė judėjo net 170 km/val. greičiu.

Apie šią avariją papasakojo portalo skaitytojas Andrius, savo akimis akimis matęs „CityBee“ automobilio skrydį ir susidūrimą.

Apie šią „CityBee“ ir „Toyota“ automobilių avariją 15min papasakojo skaitytojas Andrius, savo akimis matęs jaunuolių kelionę Antakalnio gatve, susidūrimą. Būtent Andrius kvietė tarnybas ir stebėjo, kaip vyksta gelbėjimo darbai, tvarkomi avarijos padariniai.

„Pralėkė, kaip pro stovintį“, – anot 15min pašnekovo, ši banali frazė šiuo atveju idealiai atitinka tai, kas įvyko Antakalnio g. maždaug ties sankirta su Žolyno g., važiuojant kryptimi nuo Saulėtekio miesto centro link.

Jo draugės vairuojamą automobilį, judantį maždaug 60 km/val. greičiu, į avariją patekęs „CityBee“ vairuotojas pralenkė taip, kad oro gūsis net sujudino transporto priemonę.

„Viskas vyko žaibiškai. Kaip tik tuo metu, kai jis mus lenkė, iš kiemo ties poliklinika buvo išvažiavęs automobilis. Mums jis nesutrukdytų – būtų važiavęs ir nuvažiavęs. Bet „CityBee“ vairuotojas tos išvažiavusios mašinos turbūt net nematė. Ir, man atrodo, net nespėjo pradėt stabdyti“, – įspūdžiais dalijosi liudininkas.

Andriaus teigimu, smūgio būta itin stipraus: „Mini Cooper“ nuo jo kone sustojo, o „Toyota Auris“ sumaitotu galu nublokštas keliolika metrų įstrižai į priešpriešinio eismo juostas.

Liudininkas džiaugėsi, bet negalėjo nuslėpti nuostabos, kad „Toyota Auris“ vairuotojas pats išlipo iš automobilio ir iš pradžių atrodė visiškai sveikas. „Bet vėliau greitoji jį išvežė į ligoninę“, – minėjo pašnekovas.

Anot vilniečio, visi „CityBee“ ekipažo nariai atrodė apsvaigę. Vienas jaunuolių buvo prispaustas „Mini Cooper“ automobilio salone laukė gelbėtojų. Būtent ugniagesiai, anot Andriaus, į nelaimės vietą atvyko pirmieji, per keletą minučių. Netrukus pasirodė pirmoji greitoji pagalba, medikų ekipažų įvykio vietoje buvo mažiausiai trys. Netrukus atskubėjo ir policijos pareigūnai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min