Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Darbdavys nubaustas už nelegaliai samdytą darbuotoją

Neteisėtai mokamas atlyginimas
FNTT nuotr. / Neteisėtai mokamas atlyginimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos rajono apylinkės teismas paskelbė nuosprendį darbdaviui, nelegaliai samdžiusiam darbuotoją.

Bendrovės „Vameda“ vadovui S. V. paskirta administracinė nuobauda – 1 000 Lt bauda. Tai pirmas šiais metais už panašaus pobūdžio pažeidimus nubaustas asmuo.

2009 m. už darbo įstatymų, darbų saugos ir darbo higienos norminių aktų, darbo užmokesčio apskaičiavimo ir mokėjimo tvarkos, darbo laiko apskaitos pažeidimus arba nelegalų darbą buvo nubausti 4 asmenys, 2010 m. – 2 asmenys.

Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 41 straipsnyje nustatyta, kad administracinę nuobaudą už darbo įstatymų, darbų saugos ir darbo higienos norminių aktų, darbo užmokesčio apskaičiavimo ir mokėjimo tvarkos, darbo laiko apskaitos pažeidimus, nelegalų darbą nuobaudą paskyręs organas (pareigūnas), nepažeisdamas asmens duomenų teisinės apsaugos reikalavimų, taip pat įstatymų, saugomų valstybės, tarnybos, komercinės, profesinės ir kitų paslapčių apsaugos reikalavimų ir laikydamasis kitų įstatymuose numatytų apribojimų ir draudimų, apie šios nuobaudos paskyrimą paskelbia per visuomenės informavimo priemones.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min