Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gegužės 10d. 15:17

Daugiabučio lange Klaipėdoje – sovietinė vėliava

Daugiabučio lange – sovietinė vėliava.
Klaipėdos savivaldybės nuotr. / Daugiabučio lange – sovietinė vėliava.

Klaipėdos savivaldybės Viešosios tvarkos skyrius trečiadienį sulaukė pranešimo, jog viename Klaipėdos daugiabučių lange matyti iškelta sovietinė vėliava.

Viešosios tvarkos skyrius gavo telefoninį pranešimą iš namo bendrijos pirmininko, kuris pabūgo, jog bendrijai bus skirta bauda už neleistinų simbolių demonstravimą.

Nuvykę į vietą Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai išvydo, jog Liepojos g. 22 namo, devinto aukšto buto lange iš vidaus yra iškelta, pritvirtinta ir demonstruojama sovietinė vėliava, kurioje galimai yra komunistinių organizacijų simboliai, sovietinio kūjo ir pjautuvo ženklai, sovietinės raudonos penkiakampės žvaigždės ženklas, atsakingų už Lietuvos gyventojų represijas SSRS komunistų partijos vadovų atvaizdai.

Klaipėdos savivaldybės nuotr./Daugiabučio lange – sovietinė vėliava.
Klaipėdos savivaldybės nuotr./Daugiabučio lange – sovietinė vėliava.

„Į vidų nepavyko įeiti, niekas neatidarė“, – sakė Viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Marius Poimanskis.

Tokia veika galimai atitinka Administracinių nusižengimų kodekso 524 straipsnio 1 dalyje numatytos veikos požymius. Kadangi tyrimą dėl šiame straipsnyje numatyto administracinio nusižengimo gali pradėti tik policija, valdininkai informaciją persiuntė policijai.

Anot uostamiesčio policijos atstovės Jūratės Albrektienės, pareigūnams į butą taip pat nepavyko patekti. Už šį nusižengimą numatytą administracinė atsakomybė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:05
04:11
02:11
Parašykite atsiliepimą apie 15min