TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Daugiavaikei sąvadautojai-prostitutei iš Šiaulių skirta ketverių metų laisvės atėmimo bausmė, ši nuo policijos pasislėpė

Ieškoma sąvadautoja-prostitutė Kristina Boruchovienė
Šiaulių policijos nuotr. / Ieškoma sąvadautoja-prostitutė Kristina Boruchovienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Iš Joniškio rajono į Šiaulius atklydusi ir keletą metų čia puoselėjusi prostitucijos verslą, į kurį įtraukė ir savo seserį, 35-erių metų Kristina Boruchovienė pasiųsta už grotų. Praėjusių metų lapkričio pabaigoje Šiaulių miesto apylinkės teismas jai paskyrė 4 metus nelaisvės. Iki tol jai realios laisvės atėmimo bausmės vis pavykdavo išvengti, nes teismas vis atsižvelgdavo į tai, kad ji – daugiavaikė mama, turinti keturis nepilnamečius vaikus.

Kristina Boruchovienė Šiaulių policijos pareigūnų akiratyje atsidūrė 2005 metais. Tų metų spalį Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai jai pareiškė įtarimą dėl prostitucijos organizavimo. Sąvadautoja „Express kontaktas“ siūlė gerai apmokamą darbą moterims ir merginoms. Pareigūnai įrodė, kad tas darbas – tai vertimasis prostitucija. Tąkart teismas K.Boruchovienei realios bausmės neskyrė – dvejų metų laisvės atėmimas buvo atidėtas pusantrų metų laikotarpiui. 2009 metų balandį pareigūnai dėl analogiškos šios moters nusikalstamos veiklos teismui atidavė dar vieną baudžiamąją bylą. K.Boruchovienė nuo realios bausmės vėl išsisuko – du su puse metų nelaisvės buvo atidėta trejiems metams. Moterį vėl gelbėjo nepilnamečiai jos vaikai..

2010 metų birželio mėnesį pareigūnus vėl pasiekė informacija, kad moteris savo verslo nemetė ir toliau pelnosi iš kitų asmenų prostitucijos. Kur tik ji su dar dviem merginomis apsigyvendavo, namo gyventojai pradėdavo skųstis jų keliamomis orgijomis ir ramybės trikdymu. Viena merginų buvo atvažiavusi iš Pakruojo rajono ir prostitucija vertėsi nuo 2005 metų. Kita šiame prostitucijos versle besisukusi mergina buvo K.Boruchovienės sesuo. Pareigūnai įtarė, kad moters 16-metė dukra, išaugusi prostitucijos liūne, irgi pradeda užsidirbti iš prostitucijos. Manoma, kad kita, dvejų metukų dukrelė, kurią K.Boruchovienė savisaugos sumetimais laikė prie savęs, tapdavo įvairių vaikui netinkamų reginių stebėtoja.

Sąvadautoja gyvenamąsias vietas kas du mėnesius keisdavo.

K.Boruchovienė rūpinosi ne tik gyvenamuoju plotu, bet ir prostitucijos paslaugų reklama. Sąvadautoja klientų ieškodavo per „Express kontaktas“ ir televizijos naktinių programų pažinčių skelbimuose. Vyrams buvo siūlomas atpalaiduojantis masažas. K.Boruchovienė atliko ir administratorės darbą: telefonu registruodavo klientus, juos paskirstydavo prostitutėms. Prostitutės pasakojo, kad pusvalandis jų paslaugų kainuodavo 80 litų, valanda – 160 litų. Pinigus iš klientų pasiimdavo irgi K.Boruchovienė – didesniąją dalį pasisavindavo pati, mažesnioji atitekdavo merginoms. Sąvadautoja prisipažino ir pati teikdavusi lytines paslaugas.

2010 metų birželio 30 d. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro pareigūnai K.Boruchovienę ir jos seserį sulaikė, dėl prostitucijos organizavimo pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Tačiau laukdama teismo moteris savo profesijos nemetė. Kai Šiaulių miesto policijos Centro nuovados pareigūnai, vykdydami prevencinę priemonę „Plaštakė“, 2010 m. lapkričio 5-osios popietę užsuko į vieną Trakų g. esantį butą, čia jie vėl išvydo K.Boruchovienę. Paaiškėjus, kad bute – ne klientai, o policijos pareigūnai, moteris prisipažino, kad prieš pietus už vertimąsi prostitucija administracinės teisės pažeidimo protokolą jai jau surašė Pietinės nuovados pareigūnai. Matyt, tikėjosi, kad jei jau vieną kartą tą dieną tave nubaudė, tai antrą kartą už tą patį pažeidimą atsakyti nebeteks. Tačiau Lietuvoje už pakartotinį pažeidimą gresia dar didesnė atsakomybė. Taigi tą dieną moteriai buvo paskirtos 350 ir 500 litų baudos.

Laukdama teismo nuosprendžio už sąvadavimą, moteris iš Šiaulių dingo, manoma, kad grįžo į savo tėviškę Joniškio rajone. Išgirdusi teismo nuosprendį, kuriuo ji ketveriems metams izoliuojama nuo šeimos ir visuomenės, K.Boruchovienė dingo iš savo gyvenamosios vietos Joniškio rajone. Neradę čia moters, pareigūnai paskelbė jos paiešką.

Jeigu žinote, kur slapstosi K.Boruchovienė, skambinkite Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Asmenų paieškos skyriaus viršininkui telefonu (8 698) 23784 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min