Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 sausio 3d. 12:18

Dėl 30 000 litų kyšio įkliuvusiam teisėjui – 150 litų bauda už vieną šovinį

Ryšardas Skirtunas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Ryšardas Skirtunas
Vilniaus teismas pakartotinai išnagrinėjo skandalingomis aplinkybėmis teisėjo mantijos netekusio Ryšardo Skirtuno administracinę bylą dėl vieno neteisėto šovinio. Teismo sprendimas nepasikeitė: buvęs teisėjas kaltas, jam skirta 150 litų bauda.

15min.lt jau rašė, kad dar praėjusį rudenį skandalingajam buvusiam teisėjui Ryšardui Skirtunui buvo skirta 150 litų bauda už vieną šovinį. Tačiau aukštesnis teismas šį nutarimą panaikino ir nurodė bylą išnagrinėti iš naujo.

Šį ketvirtadienį Vilniaus miesto apylinkės teismas paskelbė, kad pakartotinai bylą išnarpliojo iš esmės taip pat: už pažeidimą R.Skirtunui skirta 150 litų bauda.

Šiandienį dar neįsiteisėjusį teisėjos Nidos Vigelienės verdiktą buvęs teisėjas ir vėl galės apskųsti.

15min.lt išsamiai pasakojo apie bylos pakartotinį nagrinėjimą. Trys STT pareigūnui dėl šio vieno šovinio, rasto R.Skirtuno namuose kratos metu, teismui aiškinosi visą valandą. Buvusį teisėją šioje byloje gynė vienas garsiausių Lietuvos advokatų, tačiau net ir Adomo Liutvinsko argumentus teismas atmetė.

Teisėja N.Vigelienė mano, kad R.Skirtunas atsakingas už seife buvusį šovinį, nes turėjo žinoti, jog jis ten yra, todėl vilnietis pripažintas pažeidęs šaudmenų laikymo tvarką.

2013 m. pradžioje teismui turėtų būti perduota ir pagrindinė R.Skirtuno karjerą sugadinusi baudžiamoji byla – dėl 30 000 litų kyšio.

VIDEO: Buvusio teisėjo Ryšardo Skirtuno byla dėl šovinio

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

21:57
01:27:07
01:32

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min