Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Blondiniškas“ vilnietės poelgis – salone palikta į servetėlę susukta deganti cigaretė – sukvietė į „Panoramos“ požeminį garažą gelbėtojų armiją

Įvykio vietoje
Modesto Krukausko nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį per pietus Vilniuje, prekybos centro „Panorama“ požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje (-1 aukšte), pradėjo rūkti automobilis „Opel Astra“. Lankytojai iškvietė ugniagesius. Paaiškėjo, jog automobilio saloną uždūmijo nuorūka. „Panoramos“ verslo centre dirbanti moteris 15min.lt paaiškino nenorėjusi šiukšlinti, todėl nutarusi cigaretę suvynioti į kosmetinę servetėlę ir išmesti ją vėliau.

Antradienį, per pietus, ugniagesiams pranešta, jog prekybos centro „Panorama“ požeminėje stovėjimo aikštelėje dega automobilis.

Į įvykio vietą, atsižvelgiant į objekto dydį ir incidento pavojingumą, atvyko penkios ugniagesių autocisternos bei policijos pareigūnai, greitosios medicinos pagalbos medikai.

Paaiškėjo, jog „Opel Astra“ markės automobilis nedega, o tiesiog jo vidaus skendi dūmuose. Balti dūmai iš salono į išorę beveik nesiskverbė.

VIDEO: PC „Panorama" stovėjimo aikštelėje dėl paliktos nuorūkos pradėjo rūkti automobilis „Opel Astra"

Automobilis buvo užrakintas, todėl ieškota automobilio savininkės.

Policija per duomenų bazę greitai nustatė, kad uždūminto opelio šeimininkė yra „Panoramos“ verslo centre įsikūrusios kompanijos darbuotoja.

Moters paprašyta skubiai nusileisti į garažą.

Jai atėjus ir atrakinus automobilį, paaiškėjo, jog degė į kosmetinę servetėlę suvyniota ir vairuotojos durelių daiktadėžėje palikta cigaretės nuorūka.

Moteris teigė, jog nenorėjo šiukšlinti, o šiukšliadėžės aplink nebuvo, todėl nuorūką ji suvyniojo į servetėlę ir paliko automobilio durelėse esančioje daiktadėžėje. „Galvojau, kada nors vėliau ją išmesiu“, – 15min.lt minėjo vilnietė Sigita.

 

Mašinos savininkė sakė, kad automobilio peleninės apskritai nenaudoja, nes nenori jos teršti ir nuolat vežiotis dvokiančios šiukšlinės.

Neapdairiai palikta cigaretė išlydė daiktadėžę ir durų apdailą. Ugniagesiai smilkstančią karštą vietą užpylė vandeniu.

Išsilydžiusi apdailos detalė deformavosi ir nebeleido uždaryti durų, todėl vienas ugniagesių ją paprasčiausiai nuplėšė.

Tada moters paprašyta sėsti prie vairo ir išvažiuoti iš požeminio garažo į automobilių stovėjimo aikštelę prie „Panoramos“.

„Kas man dabar bus? Gausiu baudą? Tikiuosi, nepasodinsit manęs į kalėjimą“, – lyg ir juokais, bet iš tiesų sunerimusi policininkų ir ugniagesių klausinėjo vairuotoja. Vilnietės susijaudinimą išdavė tai, kad ji vos neišvažiavo iš požeminio garažo per specialius bortelius, skiriančius mašinų stovėjimo vietas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min