TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl baisios „Citroen“ ir BMW kaktomušos galbūt kaltas „Audi“ vairuotojas pasidavė Švenčionių policijai

Kelyje Vilnius - Zarasai dviejų automobilių kaktomuša
Avarija kelyje Vilnius - Zarasai
Šaltinis: 15min
0
A A

Kelyje Vilnius–Zarasai susidūrė du priešpriešiais važiavę automobiliai. Kaltės dėl avarijos šešėlis iš karto krito ant „Audi“ vairuotojo, sudariusio avarinę situaciją, bet pasišalinusio iš įvykio vietos. Per avariją sužalotiems žmonėms nuogąstaujant, ar eismo nelaimės aplinkybės bus tinkamai ištirtos, paaiškėjo, kad „Audi“ vairuotojas pats kreipėsi į pareigūnus.

Antradienį į 15min.lt redakciją kreipėsi vaikinas, kuris yra per šią avariją sužaloto BMW vairuotojo brolis. Eismo įvykyje tiesiogiai nedalyvavęs vaikinas skundėsi, kad šeima negauna apie avariją jokios informacijos, ir nuogąstavo, kad eismo įvykio aplinkybės nebus tinkamai ištirtos.

Savo ruožtu Švenčionių rajono policijos komisariato viršininkas Josifas Kuzmickis 15min.lt užtikrino, kad atliekamas kruopštus ikiteisminis tyrimas, kurio pabaigoje tikrai bus atsakyta į visus esminius klausimus.

Sužaloti trys žmonės

Policijos įvykių registre užfiksuota, kad birželio 6 d. apie 17.12 val. Švenčionių rajone, Sarių seniūnijoje, kelio Vilnius – Zarasai 64-ame km, susidūrė automobilis „Citroen“, priklausantis ir galimai vairuojamas 1960 m. gimusio vyro, su automobiliu BMW, priklausančiu ir vairuojamu 1991 m. gimusio vaikino.

Kelyje Vilnius - Zarasai dviejų automobilių kaktomuša
Įvykis kelyje Vilnius - Zarasai.

Dėl patirtų sužalojimų į Švenčionių rajono ligoninę paguldyti automobilio „Citroen“ vairuotojas ir 1954 m. gimęs keleivis, taip pat automobilio BMW vairuotojas.

Iš eismo įvykio dalyvių paimta kraujo mėginių blaivumui nustatyti.

Beje, pasak įvykio liudininkų, vienas iš „Citroen“ ekipažo narių po eismo įvykio buvo be sąmonės. 15min.lt žiniomis, dėl sunkios sveikatos būklės nukentėjusysis netrukus buvo pervežtas į ligoninę Vilniuje ir paguldytas į reanimacijos skyrių.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str. 1 d. (Kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimas).

Smūgio būta itin stipraus, apie avarijos rimtumą byloja iki šiol nelaimės vietoje matomas išgremžtas asfaltas.

Pradiniame policijos pranešime apie šį susidūrimą visiškai neminimas trečiasis automobilis, kurio vairuotojas tiesiogiai išvengė avarijos, tačiau iš tiesų gali būti dėl jos kaltas.

Sukeltos pareigūnų pajėgos

Kaip 15min.lt pasakojo BMW vairuotojo brolis, kaktomuša įvyko, kai kažkoks „Audi“ automobilis išvažiavo į priešpriešinio eismo juostą. Beje, smūgio būta itin stipraus, apie avarijos rimtumą byloja iki šiol nelaimės vietoje matomos ant asfalto išgremžtos žymės.

„Tą „Audi“ automobilį matė visi. Po avarijos žmonės skambino į Švenčionis, kad policija jį stabdytų“, – minėjo 15min.lt pašnekovas.

Švenčionių policijos vadovas J.Kuzmickis 15min.lt sakė, kad po eismo įvykio, nepaisant šeštadienio, ant kojų buvo sukeltos didžiulės pareigūnų pajėgos, o ekspertai net iškviesti iš namų.

Tačiau užduotis teisėsaugai palengvino pats „Audi“ vairuotojas, kuris pats papasakojo pareigūnams apie savo ryšį su avarija.

„Jis pats kreipėsi į policiją – sąmoningas vairuotojas. Dabar visi avarijoje dalyvavę asmenys yra nustatyti, tyrimas tęsiamas“, – kalbėjo Švenčionių komisaras.

Kelyje Vilnius - Zarasai dviejų automobilių kaktomuša
Įvykio vietoje
Kelyje Vilnius - Zarasai dviejų automobilių kaktomuša
Greitoji įvykio vietoje

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min