Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl baltarusio užmaršumo jo vilkikas išgriovė Medininkų punkto tvorą ir nuvirto į griovį

Įvykio vietoje Medininkuose
VSAT nuotr. / Įvykio vietoje Medininkuose
Šaltinis: 15min
0
A A

Baltarusiui vairuotojui pamiršus įjungti rankinį stabdį, pajudėjęs jo vilkikas Medininkų punkte kliudė priekyje buvusį autobusą. Tada laisva eiga riedėjęs vilkikas išgriovė punktą juosiančią tvorą ir su puspriekabėje gabentu 20 tonų riešutų kroviniu įvirto į griovį.

Kaip rašoma Valstybės sienos apsaugos tarnybos pranešime, šeštadienio popietę iš Lietuvos per Medininkų kontrolės punktą į Baltarusiją vyko 42-ejų šios šalies piliečio vairuojamas vilkikas MAN, ant kurio buvo rusiški numeriai, su puspriekabe. Joje buvo gabenama 20 tonų riešutų. Medininkų punkte baltarusis sėkmingai praėjo visas kontrolės procedūras ir prieš išvykdamas į savo šalį nuėjo į nepamokestinamų prekių parduotuvę. Tačiau baltarusis neįjungė vilkiko rankinio stabdžio ir dėl to dar ilgai gailėsis.

Toje vietoje, kur buvo paliktas vilkikas, yra labai nežymi nuokalnė. To užteko, kad MAN su puspriekabe pajudėtų. Iš pradžių tuščias vilkikas kliudė prieš jį buvusio maršrutinio autobuso su baltarusiškais numeriais kampą. Pagreitį įgavęs MAN judėjo toliau ir pririedėjęs prie punktą juosiančios apsauginės tvoros ją išgriovė. Tuomet vilkikas su puspriekabe įvažiavo į prie punkto teritorijos esantį griovį ir įvirto į jį.

Iš parduotuvės išėjęs joje apsipirkęs baltarusis nustėro ir ilgai negalėjo patikėti tuo, ką išvydo atsitikus.

Laimė, kad tuo metu laisvai ridėjusio vilkiko kelyje nepasitaikė nei žmonių, nei transporto priemonių. Laimė ir tai, kad į griovį įvažiavusi transporto priemonė nektrukdė eismui per Medininkų punktą. Tiesa, vilkiko ir puspriekabės ištraukimo darbai užtruko iki sekmadienio. Tam pirmiausiai reikėjo iškrauti visą puspriekabėje gabentą krovinį. Riešutai buvo perkrauti į kito atsiųsto vilkiko puspriekabę ir išgabenti į Baltarusiją.

Tik tuomet iš griovio buvo ištrauktas avariją patyręs vilkikas ir jo puspriekabė. MAN remonto darbams buvo nuvilktas atgal į Lietuvą. Neatidžiam baltarusiui vairuotojui policijos pareigūnai surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą.

Žalos išieškojimą dėl išgriautos tvoros vykdys Pasienio kontrolės punktų direkcija.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min