TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Dėl butelio bus teisiamas Kauno prokuroras, jo pavaldinė ir advokatas

Alus
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: du prokurorai ir advokatas nudegė dėl butelio?
Šaltinis: 15min
0
A A

Teismas nagrinės kaltinimus Kauno prokurorams Vidai Viduolienei ir Juozui Bagdonavičiui bei advokatui Ričardui Lilui. Trys teisininkai į korupcijos skandalą įsivėlė dėl vieno butelio.

Šiaulių apygardos prokuratūros prokurorai Kauno apygardos teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje po Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnų atlikto ikiteisminio tyrimo kaltinimai papirkimu pateikti Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros prokurorui Juozui Bagdonavičiui ir advokatui Ričardui Lilui, o kaltinimas kyšininkavimu – Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokurorei Vidai Viduolienei.

Tyrimui vadovavusio Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroro Andrejaus Mirnyj nuomone, Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnų surinkti duomenys leidžia įtarti, kad prokuroras J.Bagdonavičius, paprašytas advokato R.Lilo, siekusio palankių bylą organizuojančios ir kontroliuojančios prokurorės V.Viduolienės veiksmų jo ginamajam, kreipėsi ir perdavė savo pavaldinei prokurorei V.Viduolienei kaip kyšį alkoholinio gėrimo butelį už palankius jos veiksmus ikiteisminiame tyrime.

Siekiant objektyvumo ir nešališkumo, šio ikiteisminio tyrimo organizavimas ir vadovavimas jam buvo pavestas Šiaulių apygardos prokuratūros prokurorams, tyrimą atliko Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių ir Kauno valdybų pareigūnai.

Šį ikiteisminį tyrimą 2012 m. lapkričio 12 d. pradėjo generalinis prokuroras Darius Valys, pažymima prokuratūros atstovų trečiadienį paviešintame pranešime.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min