Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 24d. 09:34

Dėl gaisro įmonėje „Tauragės vandenys“ visas miestas liko be vandens (papildyta 14.35 val.)

Gaisre
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Hidrantas

Visas Tauragės miestas ketvirtadienio rytą dėl įmonėje „Tauragės vandenys“ kilusio gaisro liko be vandens.

Kaip 15min.lt informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Laura Valauskienė, apie 7.48 val. akcinėje bendrovėje „Tauragės vandenys“ esančioje transformatorinėje užsidegė laidai. Į gaisro vietą buvo nusiųstos dvi autocisternos.

Gelbėtojai teigia, kad norėdami gesinti gaisrą buvo priversti transformatorinėje išjungti elektrą. Išjungus elektrą, išsijungė ir įmonės siurbliai. Visas miestas liko be vandens.

Gaisras buvo užgesintas apie 8.30 val.

„Gaisras smulkus, tačiau visas miestas be vandens“, – konstatuoja ugniagesiai.

Mieste paskelbtas ekstremalus įvykis. Vietos valdžia sudarė komisiją, turinčią spręsti, kaip likviduoti incidento pasekmes, kad Tauragei kuo greičiau vėl būtų pradėtas tiekti vanduo.

Papildyta 9.52 val.: Tauragės meras Pranas Petrošius 15min.lt žurnalistui telefonu apie 9.45 val. sakė, kad dėl incidento be vandens liko apie 32 tūkst. gyventojų.

„Šiuo metu pamažu bandome atnaujinti vandens tiekimą. Pastatėme mobiliąjį elektros stotį. Ji jau įjungta, tik galingumas yra šiek tiek per mažas. Tačiau šiuo metu iš Šiaulių jau gabename galingesnį generatorių. Jis jau pakeliui. Kai jį įjungsime, vandens tiekimas turėtų būti visiškai atnaujintas. Tai užtruks dar valandą ar pusantros“, – sakė Tauragės meras.

Pasak P.Petrošiaus, dėl incidento panika mieste nekilo, įmonės, organizacijos ir gyventojai buvo perspėti, todėl žmonės reaguoja ramiai.

„Didžiausia bėda yra mokyklose, ligoninėje ir poliklinikose. Čia vanduo gyvybiškai svarbus dalykas. Bet, kaip ir sakiau, pastatysime galingesnį generatorių ir viskas bus gerai“, – sakė P.Petrošius.

Papildyta 10.12 val.: Bendrovės „Tauragės vandenys“ technikos direktorius Jonas Gečas apie 10 val. telefonu 15min.lt žurnalistui sakė, kad vandens tiekimą miestui planuojama atnaujinti maždaug per valandą.

„Gaisras kilo mūsų centriniame elektros paskirstymo punkte. Degė kabeliai. Maždaug per valandą vandenį vėl paleisime. Pats remontas gali užtrukti, tačiau piniginė išraiška neturėtų būti didelė. Degė kabeliai. Įranga, kuria tiekiamas vanduo miestui, nenukentėjo, tik aprūko. Dabar mums svarbiausia paleisti vandenį. „Užmaitinsime“ gręžinius ir paleisime vandenį“, – sakė bendrovės technikos direktorius.

J.Gečas tvirtina, kad kompensacijų vartotojams dėl patirtų nepatogumų klausimas kol kas nebuvo svarstomas.

„Dar anksti apie tai kalbėti. Svarbiausia atnaujinti vandens tiekimą“, – sakė J.Gečas.

Papildyta 14.35 val. Tauragės rajono meras Pranas Petrošius BNS sakė, kad vandens tiekimas miesto gyventojams atnaujintas prieš 11 val., pajungus atsarginį generatorių. Dar vienas atsarginis generatorius atgabentas iš bendrovės „Šiaulių vandenys“, tad kol bus tvarkomi gaisro padariniai pastotėje, gyventojams vandens tiekimo sutrikimų kilti nebeturėtų.

Gedimus pastotėje numatoma sutvarkyti iki rytojaus.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Vardai

Grąžinti verta

Kuriu ir apsaugau

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min