Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 28d. 16:41

Dėl gaisro pavojaus iš „Achemos grupės“ pastato Vilniuje evakuoti žmonės (nuotraukos)

Ugniagesiai prie „Achemos grupės“ pastato Vilniuje
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Ugniagesiai prie „Achemos grupės“ pastato Vilniuje

Penktadienio pavakare Vilniuje iš koncerno „Achemos grupė“ pastato Žvėryno mikrorajone Vilniuje evakuota maždaug 10-15 žmonių. Po incidento pastate išjungta elektra.

Pirminiais duomenimis, pranešimą apie gaisrą Kęstučio g. pradžioje esančio pastato požeminiame garaže ugniagesiai gavo apie 16 val. Gelbėtojams pastato apsauga pranešė, kad iš garažo sklinda dūmai, pastate tebedirba 10-15 žmonių.

Ugniagesiams atvykus į nurodytą vietą paaiškėjo, kad dūmai veržiasi iš pastato, kuriame įsikūręs koncernas „Achemos grupė“. Pastato apsauga ugniagesiams pranešė, kad žmonės jau išvesti iš patalpų.

Ugniagesiai, į požeminį garažą užėję su specialiais kvėpavimo aparatais, nustatė, kad elektros skydinėje įvyko trumpas elektros jungimasis. Dėl to ir pasklido dūmai. Atviro degimo nebuvo.

Į įvykio vietą atvykę elektrikai pastate išjungė elektrą ir ieško priežasties, dėl kurios įvyko trumpas elektros jungimasis. Pastato apsauga vedina garažą.

„Koncernas „Achemos grupė“ įkurtas 2001 metais ir šiuo metu valdo daugiau kaip 50 įmonių, kurios dirba chemijos pramonės, logistikos, transporto ir krovos, energetikos, žiniasklaidos, leidybos-reklamos ir kitose srityse“, - rašoma koncerno interneto tinklalapyje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min