Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2009 gegužės 29d. 15:48

Dėl ginklų laikymo nuteistas vilnietis aiškino, kad pistoletus norėjo atiduoti policijai

Policijos operacija Vilniuje
LNK nuotr. / Policijos operacija Vilniuje 2008.11.20

Penktadienį Vilniaus miesto 1 apylinkės teismas paskelbė nuosprendį S.M. (gim. 1966 m.) už neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais ir šaudmenimis bei neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis neturint tikslo jas platinti ir skyrė jam 2 metų laisvės atėmimo bausmę.

Kaip rašoma teismo pranešime, kartu su S.M. nuteistas ir E.K. (gim. 1978 m.). Jis pripažintas kaltu dėl disponavimo suklastotu vaituotojo pažymėjimu ir nuteistas 1 metų laisvės atėmimo bausme.

Abu vyrai buvo sulaikyti policijos operacijos metu 2008 m. lapkričio 20 d. automobilių stovėjimo aikštelėje šalia Ukmergės gatvėje esančio prekybos centro „Senukai“ Vilniuje.

S.M. anksčiau teistas 2 kartus, E.K. – 5 kartus.

S.M. nuteistas už tai, kad neturėdamas leidimo įsigijo ir iki 2008 m. lapkričio 20 d., kol buvo sulaikytas policijos pareigūnų, laikė revolverį „Taurus 85“, revolverį „Jaguar“ du vienetus 9 mm šovinius bei keturiolika 7,65 mm šovinių. Jis taip pat nuteistas už tai, kad neteisėtai įgijo ir automobilio Toyota Avensis automobilio dėtuvėje laikė narkotines medžiagas neturėdamas tikslo parduoti ar kitaip platinti – 0.737 gramo rudos spalvos masės, kurios sudėtyje yra 0,354 g heroino.

E.K. nuteistas už tai, kad iki 2008 m. lapkričio 20 d. savo bute laikė žinomai netikrą vairuotojo pažymėjimą su savo nuotrauka, išduotą kito asmens vardu.

Teisme kaltinamasis S.M. kaltu prisipažino iš dalies ir paaiškino, kad maišelį su ginklais jis rado Vilniuje prie šiukšlių konteinerio ir juos norėjo nuvežti į policiją, tačiau nesuspėjo. Dėl narkotinių medžiagų nieko negali paaiškinti, nes automobilyje jų niekada nematė. Automobilis priklauso žmonai, tačiau juo dažnai važinėja sūnus ir jo draugai.

E.K. kaltu prisipažino visiškai ir paaiškino, kad suklastotą vairuotojo pažymėjimą jam kažkada padovanojo draugai.

Ikiteisminį tyrimą šioje byloje atliko Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai, o kaltinimą teisme palaikė Generalinės prokuratūros prokuroras.

„Teismas netiki S.M. paaiškinimais apie tai, kad jis ginklus vežė priduoti policijai ir kad automobilyje rasti narkotikai priklauso ne jam, todėl juos atmeta. S.M. paaiškinimai yra visiškai paneigti liudytojų nuosekliais paaiškinimais, kurių teisingumas teismui jokių abejonių nekelia“, - rašoma teismo nuosprendyje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min