Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 27d. 13:01

Dėl, įtariama, suklastotų dokumentų sulaikyti du taksi keliavę moldavai

Stop - kontrolė
VSAT nuotr. / Stop - kontrolė

Pasienyje su Lenkija sulaikyti du, įtariama, moldavai, turėję suklastotas lietuviškas tapatybės korteles ir norėję taksi automobiliu išvažiuoti į kaimyninę šalį.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba praneša, kad šeštadienį vakare VSAT Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pasieniečiai ties Kalvarijos savivaldybės Salaperaugio kaimu, kelyje Marijampolė – Suvalkai, patikrinti sustabdė iš Lietuvos vykusį automobilį Mercedes Benz.

Transporto priemonę su skiriamaisiais taksi ženklais vairavusio Lietuvos piliečio dokumentai buvo tvarkingi. VSAT pareigūnai paprašė pateikti dokumentus ir dviejų mašinos keleivių.

Rusakalbiai vyrai pasieniečiams ištiesė asmens tapatybės korteles, išduotas 24-erių ir 25-erių metų Lietuvos piliečiams. Jose pasieniečiai pastebėjo klastotės požymių, todėl abu keleiviai, taksi važiavę iš Marijampolės, buvo išlaipinti ir apklausti.

Pirminiais duomenimis, abu keleiviai yra Moldovos piliečiai. Jie dviem paroms uždaryti į areštinę. Dėl suklastoto dokumento panaudojimo VSAT Lazdijų rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pirmadienį tyrimą atliekantys pasieniečiai kreipsis į Lazdijų rajono apylinkės teismą bei prašys leidimo abu užsieniečius suimti.

Beje, kelionę į Lenkiją taksi automobiliu buvo pasirinkę ir praėjusį ketvirtadienį  pasieniečių sulaikyti  trys nelegaliai Lietuvoje buvę Armėnijos piliečiai. Jie VSAT Lazdijų rinktinės Nelegalios migracijos prevencijos ir kontrolės skyriaus pareigūnams įkliuvo ties Lazdijų rajono Akmenių kaimu.  Trys keleiviai, Armėnijos piliečiai, turėjo pasus, tačiau VSAT pareigūnai, patikrinę jų dokumentus, nustatė, kad užsieniečiai neturi nei Lietuvos nacionalinių, nei Šengeno vizų – tai reiškė, kad armėnai Lietuvoje buvo nelegaliai.

Penktadienį vakare juos Lazdijų pasieniečiai per Raigardo kontrolės punktą išsiuntė į Baltarusiją.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:12
01:07
01:46

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min