Dabar populiaru
Publikuota: 2018 balandžio 10d. 10:56 , atnaujinta: 2018 balandžio 10d. 17:35

Evakuacija Vilniaus apygardos teisme atšaukta – paniką sukėlusį voką išsivežė „Aro“ pareigūnai

Prie Vilniaus apygardos teismo dirba specialiosios tarnybos
Įvykio vietoje

Antradienio rytą dėl gauto įtartino voko evakuotas sostinės Gedimino prospekte įsikūręs Vilniaus apygardos teismas. Priešpiet darbuotojams leisti grįžti į rūmus, buvo įvestas planas „Skydas“. Popiet voką išsinešė „Aro“ pareigūnai.

Kaip informavo policija, 10 val. 10 min. teismo darbuotojai pranešė apie gautą voką su įtartinu turiniu be adresato.

Įvykio vietoje dirba patruliai, informuotas Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas (PAGD) ir aplinkosaugininkai.

Dėl šio įvykio evakuotas antrasis pastato aukštas iš Vasario 16-osios gatvės pusės.

Kaip 15min sužinojo iš PAGD atstovų, vokas jau išnešti iš pastato.

15min fotoreporteris Vidmantas Balkūnas įvykio vietoje išsiaiškino, kad vokas pasirodė įtartinas vienam teismo darbuotojui, jis pats uždėjo laišką ant švaraus lapo ir išnešė iš teismo rūmų.

Lapas su voku buvo padėtas ant pastato pamatų dekoratyvinės atbrailos.

Netrukus čia atvyko specialius skafandrus vilkintys cheminių incidentų likvidavimo specialistai, kurie čia pat, tiesiog lauke, ėmėsi tikrinti voko.

Tuo pačiu ugniagesiai gelbėtojai matavo, ar patalpoje, kur buvo laiškas, nėra pavojingų medžiagų koncentracijos. Pirminiais duomenimis, jokio žalingo poveikio nenustatyta. Todėl policija dabar sprendžia, kaip elgtis toliau. Esminis klausimas – ar verta prie teismo kviesti išminuotojus.

Patikrinus patalpas, priešpiet Vilniaus apygardos teismo darbuotojams, kurių kabinetai yra antrame aukšte, leista grįžti į pastatą. Tuo metu Vilniaus apskrities policija informavo, kad 11.40 val. prie teismo nutarta įvesti planą „Skydas“. Tai reiškia, kad vokas ir aplinka bus saugoma tol, kol atvyks „Aro“ specialistai.

Maždaug 13 val. 15 min. į įvykio vietą atvykę „Aro“ pareigūnai įtartiną voką pasiėmė ir išsivežė su savimi, vėliau jis bus pristatytas į Nacionalinę visuomenės sveikatos priežiūros laboratoriją.

Kaip pranešė Vilniaus apygardos teismas, vokas buvo adresuotas baudžiamąsias bylas nagrinėjančiai teisėjai. Preliminariais duomenimis, voko turinys negalėjo sukelti grėsmės teismo darbuotojams ir lankytojams.

Komentarai: 2
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min