Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 14d. 11:08

Dėl klubuose keliamo triukšmo skundų gausos, Kauno policininkai ėmėsi prevencinių priemonių

Kauno policija
Kauno policija

Kauno miesto Centro policijos pareigūnai vis dažniau gauna gyventojų skundų dėl miesto centre esančių naktinių klubų keliamo triukšmo, todėl visą šių metų lapkričio mėnesį miesto centre organizuojamos prevencinės priemonės, siekiant nustatyti viešosios rimties trikdytojus.

2012 metais Kauno miesto Centro policijos komisariate gauti 102 pranešimai ir 62 gyventojų pareiškimai dėl baruose, restoranuose, naktiniuose klubuose keliamo triukšmo, surašyta 18 administracinių teisės pažeidimų protokolų dėl viešosios rimties trikdymų, tęsiamos šešios administracinės teisės pažeidimo bylų teisenos.  

Kauno apskrities VPK praneša, kad lapkričio 10 dieną buvo organizuota prevencinės priemonė, kurios metu nustatyti viešosios rimties trikdymo atvejai, pažeidėjams pradėtos administracinės teisės pažeidimų teisenos.

Kauno apskrities policija ir toliau vykdys numatytas priemones dėl naktinių klubų keliamo triukšmo, jei prireiks, kreipsis į Kauno miesto savivaldybę dėl naktinių klubų darbo laiko ribojimo.

Kauno apskrities policija primena: šauksmai, švilpimas, garsus dainavimas arba grojimas muzikos instrumentais bei kitokiais garsiniais aparatais ar kiti triukšmą keliantys veiksmai gatvėse, aikštėse, parkuose, paplūdimiuose, viešajame transporte bei kitose viešosiose vietose, o vakaro ir nakties metu – ir gyvenamosiose patalpose, įmonėse, įstaigose ar organizacijose, jeigu tai trikdo viešąją rimtį, – užtraukia įspėjimą arba baudą piliečiams arba pareigūnams iki 3 šimtų litų.

VIDEO: Kauno m centre prevencinės priemonės dėl viešosios rimties trikdymo

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min